O snovačce a přemyslovi

O snovačce a přemyslovi - Vilma Kadlečková | Dcparkrx.org

...grace, kde o staré pověsti a svébytnost českého národa už nikdo nestojí? Věštkyně Libuše je šéfkou reklamní agentury Krok ... Čtenářský deník: O snovačce a přemyslovi (Vilma Kadlečková) ... . Léčitelka Kazi pracuje v brněnské nemocnici. O snovačce a přemyslovi. ... A kolik temných tajemství vypluje na povrch - o pohanských rituálech, tajných plánech, smrtelné nenávisti a o přemyslovi, který před lety zmizel beze stop? . Štítky: České novely. MOJE KNIHOVNY. Přidat do nákupního seznamu » ... Get O snovačce a přemyslovi by Vilma Kadlečková. Full supports all version of ... Vilma Kadlečková - O snovačce a přemyslovi Argo 2015 ... ... . MOJE KNIHOVNY. Přidat do nákupního seznamu » ... Get O snovačce a přemyslovi by Vilma Kadlečková. Full supports all version of your device, includes PDF, ePub and Kindle version. All books format are mobile-friendly ; Pověst o přemyslovi. Přibíka z radenína, řečeného pulkava, kronika česká. Kapitola III. O POVÝŠENÍ KNÍŽAT NEBOLI SPRÁVCŮ (2. část: O Libušině soudu a o ... Bonusová scéna k novelce O snovačce a přemyslovi. Kazi se vymluvila. Zanechala Bivoje u stolku tam venku, spokojeného a beze strachu. Prošla honosnými dveřmi ze zlata a skla do temných útrob hotelu Evropa; ale místo aby hledala dveře s panenkou, jak předstírala, její kroky se stočily k samým okrajům světa. Informace / Anotace k povídce: O snovačce a přemyslovi This dílo is licensed under a Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported License ....

INFORMACE

AUTOR
Vilma Kadlečková
DIMENZE
8,11 MB
NÁZEV SOUBORU
O snovačce a přemyslovi.pdf

POPIS

Co si počnou tři dcery Krokovy v moderním světě? Ve světě globalizace a mezinárodní integrace, kde o staré pověsti a svébytnost českého národa už nikdo nestojí? Věštkyně Libuše je šéfkou reklamní agentury Krok. Léčitelka Kazi pracuje v brněnské nemocnici. A Teta se drží toho, co vyznávala odjakživa: bylin, ezoteriky a mrtvých. Mohlo by to tak zůstat; jenže pak všechny postupně dostanou nabídku, která se odmítnout nesmí. Nechají se znovu vtáhnout do zápasu o český národ? Nebo se jejich angažmá změní v boj o moc, ve kterém hraje každá sama za sebe? A kolik temných tajemství vypluje na povrch – o pohanských rituálech, tajných plánech, smrtelné nenávisti a o přemyslovi, který před lety zmizel beze stop?

Chcete si přečíst knihu?O snovačce a přemyslovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vilma Kadlečková. Číst O snovačce a přemyslovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY