Báječné nakupování v Hollywoodu

Báječné nakupování v Hollywoodu - Sophie Kinsella | Dcparkrx.org

...: Sophie Kinsella. 2015, česky, 360 stran ... Shopaholic: Báječné nakupování v Hollywoodu - Sophie ... ... . Prodej skončil. Dostupné pro elektronické čtečky Dostupné na webu Dostupné na iOS Dostupné na Androidu Dostupné na Windows Phone. Cena s DPH: 139,- V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér (Brad Pitt) rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969 v Los Angeles. Becky Brandonová (rozená Bloomwoodová ... V rytmu charlestonu sophie kinsella | HLEDEJCENY.cz ... . Becky Brandonová (rozená Bloomwoodová) je v Hollywoodu! Jako by celý její dosavadní život směřoval k této chvíli. Přátelí se s filmovými hvězdami… nebo určitě bude, až se konečně setká se slavnou filmovou hvězdou Sage Seymourovou, o jejíž PR se bude starat Beckyin manžel Luke. Becky se s veškerou vervou pouští do vysněné kariéry - být stylistkou nějaké ......

INFORMACE

AUTOR
Sophie Kinsella
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Báječné nakupování v Hollywoodu.pdf

POPIS

Becky Brandonová (rozená Bloomwoodová) je v Hollywoodu! Jako by celý její dosavadní život směřoval k této chvíli. Přátelí se s filmovými hvězdami..., nebo určitě bude, až se konečně setká se slavnou filmovou hvězdou Sage Seymourovou, o jejíž finanční záležitosti se bude starat Beckyin manžel Luke. Becky se s veškerou vervou pouští do vysněné kariéry – být stylistkou nějaké hvězdy. Jenomže se ukáže, že v Tinseltownu není nic tak snadné. Naštěstí jí přijíždí na pomoc kamarádka Suze..., ale tak snadno, jak obě doufaly, to nejde... Náhle se Becky naskytne příležitost, jenomže... nebude jí stát příliš mnoho?

Chcete si přečíst knihu?Báječné nakupování v Hollywoodu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Kinsella. Číst Báječné nakupování v Hollywoodu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY