Kam ses schoval, jednorožče?

Kam ses schoval, jednorožče? - Sam Taplin | Dcparkrx.org

...ch míst 99% spokojených zákazníků Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR ... Kam ses schoval, jednorožče? - Taplin, Sam - Megaknihy.cz ... . Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo: Kam se schoval nůž ... Schovaný, neschovaný, idem autor: Heriban Jozef doporučená cena: 238 Kč naše cena:212Kč Kam ses schoval, králíčku? doporučená cena: ... Kam ses schoval, sobíku?. Hledej společně s námi sobíka, který se stále někde schovává. Otáčej stránky s výřezy a zabav se u hledání okouzlujícího sobíka. Najdeš ho? ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Kam ses schoval, jednorožče? ... . Otáčej stránky s výřezy a zabav se u hledání okouzlujícího sobíka. Najdeš ho? 138 Kč Kam si sa schoval, jednorožec? | neuvedený autor . Kam si sa schoval, jednorožec? | Kniha pre najmenšie deti, ktorá im určite urobí radosť. Užite si spoločné chvíle pri listovaní knihou a hľadajte čarovného jednorožca. Je za stromom? V kroví? Lieta medzi motýľmi? Kam sa schoval tentoraz? Deti určite poteší, že môžu nakukovať cez výrezy do ďalších stránok. Kam se schoval tentokrát? Děti jistě potěší, že mohou nakukovat skrz výřezy do dalších stránek. Šikovně umístěné výřezy navíc dávají obrázkům nový rozměr - možná není vše na obrázku takové, jak se to na první pohled zdá. Pejsek Raf naučí děti kreslit prasátko, kočičku, hrad, princeznu, slona, trpaslíka, piráta, krokodýla a mnoho dalších obrázků zvířátek a pohádkových postaviček. Na závěr si děti vyzkouší nakreslit vlastní komiks a některá zvířátka i postavičky si vystřihnou. Kniha: Kam ses schoval, sobíku? (Sam Taplin a Essi Kimpimaki). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kam se schoval tentokrát? Děti jistě potěší, že mohou nakukovat skrz výřezy do dalších stránek. Šikovně umístěné výřezy navíc dávají obrázkům nový rozměr - možná není vše na obrázku takové, jak se to na první pohled zdá....

INFORMACE

AUTOR
Sam Taplin
DIMENZE
12,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam ses schoval, jednorožče?.pdf

POPIS

Kniha pro nejmenší děti, která jim jistě udělá radost. Užijte si společné chvíle při listování knihou a hledejte kouzelného jednorožce. Je za stromem? Ve křoví? Létá mezi motýly? Kam se schoval tentokrát? Děti jistě potěší, že mohou nakukovat skrz výřezy do dalších stránek. Šikovně umístěné výřezy navíc dávají obrázkům nový rozměr možná není vše na obrázku takové, jak se to na první pohled zdá. Kniha je vytvořena z pevného materiálu, který vydrží i neopatrné zacházení malých nezbedníků. Tak hurá do objevování!

Chcete si přečíst knihu?Kam ses schoval, jednorožče? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sam Taplin. Číst Kam ses schoval, jednorožče? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY