Ve stínu magie: Antologie české fantastiky

Ve stínu magie: Antologie české fantastiky - Boris Hokr (ed.), | Dcparkrx.org

...ě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou přivést k šílenství ... Ve stínu magie - Antologie české fantastiky ... ... . Předchozí antologie editorské dvojice Hokr-Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Ve stínu magie - Antologie české fantastiky - Hokr Boris, Kyša Leoš,. Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která.. ... E-kniha: Ve stínu magie -- Antologie české fantastiky ... ... . Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která... Předchozí antologie editorské dvojice Hokr-Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan ... Literature event in Prague, Czech Republic by Knihkupectví Luxor and 2 others on Friday, November 8 2019 with 120 people interested and 40 people going. 1 Ve stínu magie - Antologie české fantastiky. Ve stínu magie: Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která vám bude po vůli. Ale taky se všechno může v jednom okamžiku zvrhnout a vy proti sobě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou přivést k šílenství. ... Leoš Kyša je človek bežnému čitateľovi známy skôr pod pseudonymom František Kotleta. A práve tento pseudonym je hlavným lákadlom novej antológie českých fantastických poviedok Ve stínu magie. Okrem neho však do zborníka prispeli aj takí autori, ako Radovan Bureš, Jan Kotouč či Kristýna Sněgoňová. Působivá antologie fanta...

INFORMACE

AUTOR
Boris Hokr (ed.),
DIMENZE
12,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu magie: Antologie české fantastiky.pdf

POPIS

Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která vám bude po vůli. Ale taky se všechno může v jednom okamžiku zvrhnout a vy proti sobě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou přivést k šílenství. Magie tvoří základ fantasy kánonu, ale tahle sbírka vám ukáže, že i tak tradiční téma vás v mnohém dokáže ještě zatraceně překvapit. Předchozí antologie editorské dvojice Hokr–Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan Kotouč, Vilém Koubek, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Petra Lukačovičová, Michaela Merglová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková, Mark E. Pocha, Kristýna Sněgoňová, Petr Stančík, Zuzana Strachotová, David Šenk, Dalibor Vácha.

Chcete si přečíst knihu?Ve stínu magie: Antologie české fantastiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Boris Hokr (ed.),. Číst Ve stínu magie: Antologie české fantastiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY