Příprava pokrmů II.

Příprava pokrmů II. - Eva Marádová, | Dcparkrx.org

...1.) - brož., 140 str. EAN: 9788074962011 ISBN: 978-80-7496-201-1 Edice: ... Kniha: Příprava pokrmů I. | Knihy.ABZ.cz ... ... Nová publikace Příprava pokrmů II. je určena pedagogům základních či středních škol a odborných učilišť, kteří v ní naleznou praktické náměty pro výuku tematického okruhu Příprava pokrmů. Příprava pokrmů II. Celkové hodnocení ... Kniha navazuje na publikaci Příprava pokrmů I. a nabízí možnosti, jak v kuchyni využít méně obvyklé potraviny, jakými jsou například povzbudivé potraviny, exotické rostliny a další. V neposlední řadě žákům ukazuje, jak připravit slavnostní poho ... Příprava pokrmů II. - Eva Marádová, Jitka Vodáková — Kniha.cz ... . V neposlední řadě žákům ukazuje, jak připravit slavnostní pohoštění. 288 Kč Příprava pokrmů II.- Marádová Eva, Vodáková Jitka Nová publikace Příprava pokrmů II. je určena pedagogům základních či středních škol a odborných učilišť, kteří v ní naleznou praktické náměty pro výuku tematického okruhu Příprava pokrmů.Kniha navazuje na publikaci Příprava pokrmů I. a nabízí možnosti, jak v kuchyni využít méně obvyklé ... 288 Kč Příprava pokrmů II.- Marádová Eva, Vodáková Jitka Nová publikace Příprava pokrmů II. je určena pedagogům základních či středních škol a odborných učilišť, kteří v ní naleznou praktické náměty pro výuku tematického okruhu Příprava pokrmů.Kniha navazuje na publikaci Příprava pokrmů I. a nabízí možnosti, jak v kuchyni využít méně obvyklé ... Příprava pokrmů - zápisy látek . Malé společenské desatero a seznámení s přípravou pokrmů. Hlavní zásady pro práci v kuchyni : · Pracujeme tiše a soustředěně · Nemanipulujeme s přístroji , které nám nebyly svěřeny k obsluze · Šetříme potraviny , plyn , elektřinu a vodu · Na pracovním stole udržujeme pořádek a čistotu Raabe Příprava pokrmů I. - Marádová Eva, Vodáková Jitka . Kniha žáky informuje o hygienických zásadách při přípravě pokrmů, předkládá základní legislativu v oblasti nákupu, značení či skladování potravin a ukazuje, jak v kuchyni připravit maso, obiloviny a jiné. Na tento titul navazuje ve stejné ediční řadě publikace Přípravab> pokrmů II. Objevte sortiment nádobí a kuchyňských spotřebičů Tefal včetně grilů, rýžovar...

INFORMACE

AUTOR
Eva Marádová,
DIMENZE
4,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Příprava pokrmů II..pdf

POPIS

Kniha navazuje na publikaci Příprava pokrmů I. a nabízí možnosti, jak v kuchyni využít méně obvyklé potraviny, jakými jsou například povzbudivé potraviny, exotické rostliny a další. V neposlední řadě žákům ukazuje, jak připravit slavnostní pohoštění. Nová ediční řada nabízí pedagogům druhého stupně základních škol praktické náměty pro výuku vzdělávací oblasti Člověk a svět práce, a zejména pak tematických okruhů Pěstitelské práce, chovatelství a Příprava pokrmů.

Chcete si přečíst knihu?Příprava pokrmů II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Marádová,. Číst Příprava pokrmů II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY