Čas se krátí: Poslední policajt, kniha druhá

Čas se krátí: Poslední policajt, kniha druhá - Ben H. Winters | Dcparkrx.org

...povinováni? Čas se krátí: Poslední policajt, kniha druhá Ben H ... Čas se krátí (Ben H. Winters) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Winters Nakladatel: Triton 2015 Čas se krátí, druhá kniha trilogie Poslední policajt, nabízí fascinující detektivku usazenou na pokraj apokalypsy - a znovu stojí Henry Palace před otázkami přesahujícími zjišťování, kdo je pachatelem. Pátrání ho zavede z univerzitního areálu předělaného na pevnost anarchistů do drolící se pobřežní krajiny, kde antiimigrační milice odráží uprchlíky ze „zóny dopadu". Čas se krátí, druhá kniha trilogie Poslední policajt, nabíz ... Čas se krátí - Ben H. Winters od 95 Kč - Heureka.cz ... . Čas se krátí, druhá kniha trilogie Poslední policajt, nabízí fascinující detektivku usazenou na... Čas se krátí, druhá kniha trilogie Poslední policajt, nabízí fascinující detektivku usazenou na pokraj apokalypsy - a znovu stojí Henry Palace před otázkami přesahujícími zjišťování, kdo je pachatelem. Čím jsme jako lidské bytosti jeden druhému povinováni? Čas se krátí, druhá kniha trilogie Poslední policajt, nabízí fascinující detektivku usazenou na pokraj apokalypsy - a znovu stojí Henry Palace před otázkami přesahujícími zjišťování, kdo je pachatelem. Čím jsme jako lidské bytosti jeden druhému povinováni? Čas se krátí, druhá kniha tril...

INFORMACE

AUTOR
Ben H. Winters
DIMENZE
5,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas se krátí: Poslední policajt, kniha druhá.pdf

POPIS

Zbývá pouhých 77 dnů, než se asteroid srazí se Zemí. Ministerstvo spravedlnosti USA postavilo Henryho Palace i ostatní detektivy mimo službu. Henryho dny vyšetřování kriminálních případů jsou sečteny – ale jen do té doby, než ho jedna dávná známá požádá o pomoc při pátrání po pohřešovaném manželovi. Brett Cavatone zmizel beze stopy. Snadná věc ve světě bez telefonů, aut i možnosti zjistit, jestli někdo odešel za svými sny nebo prostě zmizel. Zatímco chaos ve společnosti narůstá, Henry skládá dohromady těch pár stop, které najde. Pátrání ho zavede z univerzitního areálu předělaného na pevnost anarchistů do drolící se pobřežní krajiny, kde antiimigrační milice odráží uprchlíky ze „zóny dopadu".Čas se krátí, druhá kniha trilogie Poslední policajt, nabízí fascinující detektivku usazenou na pokraj apokalypsy – a znovu stojí Henry Palace před otázkami přesahujícími zjišťování, kdo je pachatelem. Čím jsme jako lidské bytosti jeden druhému povinováni? A co to znamená být civilizovaný, když se civilizace všude kolem nás hroutí?BEN H. WINTERS získal za knihu Poslední policajt Edgarovu cenu a za její pokračování Čas se krátí Pamětní cenu Philipa K. Dicka.

Chcete si přečíst knihu?Čas se krátí: Poslední policajt, kniha druhá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ben H. Winters. Číst Čas se krátí: Poslední policajt, kniha druhá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY