Úvod do vnitřního lékařství

Úvod do vnitřního lékařství - Jitka Mlíková Seidlerová | Dcparkrx.org

...astým oblastem. Prodám novou knihu Úvod do vnitřního lékařství, autorka Jitka Mlíková Seidlerová ... Úvod do vnitřního lékařství - Jitka Mlíková Seidlerová ... ... . Cena 300czk. 300 Kč ... Kniha Úvod do vnitřního lékařství na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Úvod do vnitřního lékařství od ostatních uživatelů. ... Vnitřní lékařství (také interní medicína, hovorově též interna) je jeden ze základních oborů klinické medicíny.Zabývá se diagnózou a převážně nechirurgickou léčbou onemocnění vnitřních orgánů u dospěl ... Úvod do vnitřního lékařství - Portaro - library catalog ... ... .Zabývá se diagnózou a převážně nechirurgickou léčbou onemocnění vnitřních orgánů u dospělých. Interními chorobami dětí se zabývá pediatrie a proto může být považována také za obor vnitřního lékařství. Knihy Učebnice, odborná literatura Medicína, zdravotnictví Klasická medicína Úvod do vnitřního lékařství Úvod do vnitřního lékařství Jitka Mlíková Seidlerová Problematika jaterní fibrózy - možnosti její detekce a terapeutického ovlivnění u pacientů s chro­nickými jaterními chorobami jsou jedním z hlavních témat a výzev současné hepatologie, které jsme se snažili zohlednit ve výběru a zpracování článků do hepatologického čísla Vnitřního lékařství. Úvod do problematiky inte nzivní a resuscitační péče 1 . Úvod do problematiky intenzivní a resuscitační péče. Mgr. Zuzana Vagnerová ... Intenzivní medicína na principech vnitřního lékařství,Praha, 2007, 1. vydání, ISBN 978-80-247-2099-9 • Ševčík,P.; Intenzivní medicína, rozšířené vydání, Praha, 2000,ISBN 80 ... Objednávejte knihu Úvod do vnitřního lékařství v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Úvod do vnitřního lékařství Mlíková Seidlerová Jitka. ... úvod do zobrazovacích, funkčních a laboratorních vyšetření, která jsou v interně a jejich podoborech často používána, s praktickým popisem jejich indikací a kontraindikací a popisem přípravy pacienta na tato vyšetření. Na rozdíl od jiných podobných ... Jitka Seidlerová Mlíková. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. 0 hodnocení Úvod do vnitřního lékařství 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Úvod do vnitřního lékařství Seidlerová Mlíková Jitka ... úvod do zobrazovacích, funkčních a laboratorních vyšetření, která jsou v interně a jejich podoborech často používána, s praktickým popisem jejich indikací a kontraindikací a popisem přípravy pacienta na tato vyšetření. Na rozdíl od jiných podobných ... PRACOVNÍ LÉKAŘSTVÍ - ÚVOD • ři okres...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Mlíková Seidlerová
DIMENZE
11,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do vnitřního lékařství.pdf

POPIS

Učebnice pro studenty medicíny i pro začínající lékaře interních oborů a praktické lékaře zahrnuje popis fyzikálního vyšetření, úvod do zobrazovacích, funkčních a laboratorních vyšetření, která jsou v interně a jejich podoborech často používána, s praktickým popisem jejich indikací a kontraindikací a popisem přípravy pacienta na tato vyšetření. Na rozdíl od jiných podobných publikací je v knize věnován prostor výživě a současným možnostem a indikacím podpůrných realimentačních programům, je zařazena kapitola věnovaná základnímu neurologickému vyšetření, kapitola věnovaná chronickým ranám a dekubitům, kapitola popisující vyšetření pacienta s podezřením na náhlou příhodu břišní a kapitola týkající se zhodnocení vitálních hodnot nemocného a vyšetření nemocného v akutním stavu.

Chcete si přečíst knihu?Úvod do vnitřního lékařství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Mlíková Seidlerová. Číst Úvod do vnitřního lékařství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY