Madisonské mosty

Madisonské mosty - Robert James Waller | Dcparkrx.org

...uly můj cynický pohled na mezilidské vztahy ... Robert James Waller - Madisonské mosty (Mluvené slovo ... ... . Při svém pátrání jsem poznal Francesku Johnsonovou a Roberta Kincaida natolik, že jsem si uvědomil, o kolik širší mohou hranice takového vztahu být. Madisonské mosty se staly komerčním hitem, když utržily více než trojnásobek původního rozpočtu. Diváckou popularitu jeho filmu, který dodnes patří k jeho nejvýdělečnějším, dokazuje i jeho česká distribuce na blu-ray nosiči společností Magic Box, která kromě filmu o filmu v bonusových materiálech nabízí poutavý ... Úvod FILMY BLU-RAY Madisonské mosty - Bl ... Madisonské mosty: Madisonské mosty - Robert James Waller ... ... ... Úvod FILMY BLU-RAY Madisonské mosty - Blu-ray. Madisonské mosty - Blu-ray. Vaše cena: 249 Kč Běžná cena: 399 Kč Ušetříte: 150 Kč (37%) Koupí tohoto produktu získáte 6 bod ů na další nákup. Množství: ... Madisonské mosty - audiokniha obsahuje romantický příběh, jehož autorem je Robert James Waller. Účinkují Zlata Adamovská a Ladislav Županič. Křehký a dojímavý příběh hluboké osudové lásky dvou zralých lidí se odehrává v šedesátých letech minulého století na americkém venkově. Madisonske_mosty.qxd. 31.8.2015. 9.06. Stránka 7. MADISONSKÉ MOSTY. Kromû vyprávûní Michaela a Carolyn jsem informace ãerpal z deníkÛ Francesky Johnsonové, z pátrání na severozápadû ......

INFORMACE

AUTOR
Robert James Waller
DIMENZE
5,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Madisonské mosty.pdf

POPIS

Robert Kincaid, bohem nadaný fotograf, naturelem trochu bohém a „potulný kovboj“, konečně ve svých dvaapadesáti letech potká životní lásku. Jako řízením osudu zastaví jednoho dne u osamělého domku Francesky Johnsonové, ženy místního farmáře a vzorné matky, která je právě doma sama, protože manžel a děti na týden odcestovali. Oba jako blesk z čistého nebe zasáhne neodolatelné kouzlo vzájemné přitažlivosti a poklidný, stereotypní Francesčin život je nečekaně vyveden ze zaběhnutých kolejí. Prožijí spolu několik neopakovatelných dní fyzické blízkosti a duševního souznění, nakonec ale stejně přijde okamžik rozloučení... Příběh můžete znát také ze stejnojmenného filmu z roku 1995, ve kterém si hlavní role zahráli Meryl Streepová a Clint Eastwood.

Chcete si přečíst knihu?Madisonské mosty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert James Waller. Číst Madisonské mosty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY