Česko z letadla

Česko z letadla - Dan Materna | Dcparkrx.org

...álně zasaženou činností člověka. Spatříte z ... Dan Materna: Česko z letadla ... ... Fotograf Dan Materna z mediálního domu Mafra se věnuje fotografování České republiky z letadla více než 12 let. Kolekci pestrých snímků s názvem Česko z letadla představí autor v galerii Czech Photo Centre v Nových Butovicích. Výstava téměř stovky unikátních snímků začíná 16. ledna a potrvá do 1. března. Všechny informace o produktu Kniha Česko z letadla - Materna Dan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Česko z letadla - Materna Dan. V roce 2007 převzal z rukou prezidenta republiky h ... Dan Materna: Česko z letadla | Vstupenky na výstavu 16. 1 ... ... . V roce 2007 převzal z rukou prezidenta republiky hlavní cenu Křišťálové oko v soutěži Czech Press Photo s titulem FOTOGRAFIE ROKU 2007 za snímek Exekuce dítěte. Dan Materna je autorem obrazových publikací Tajemství českého lesa /2009/, Já, zlatý retrívr /2013/, Rok s retrívrem /2017/, Česko z letadla /2015/. Základní ... Kniha: Česko z letadla - Dan Materna. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Ještě na začátku týdne vláda avizovala, že zásilku životně důležitých roušek a respirátorů, určených pro boj s pandemií COVID-19, přepraví z Číny do Prahy letadla české společnosti Smartwings Group. Tak o tom mluvil premiér Andrej Babiš a vicepremiéři Jan Hamáček i Karel Havlíček. Fotograf Dan Materna z mediálního domu Mafra se věnuje fotografování České republiky z letadla více než 12 let. Kolekci pestrých snímků s názvem Česko z letadla představí autor v galerii Czech Photo Centre v Nových Butovicích. Výstava téměř stovky unikátních snímků začíná 16. ledna a potrvá do 1. března. Seznam vojenských letadel České republiky obsahuje abecedně seřazené vojenské letouny a vrtulníky, pří...

INFORMACE

AUTOR
Dan Materna
DIMENZE
6,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko z letadla.pdf

POPIS

Ojedinělá publikace zachycující naši vlast z ptačí perspektivy objektivem fotografa Dana Materny. Uvidíte krajinu ve všech jejich podobách, v neskonalých přírodních krásách, zkulturněnou, ale mnohdy i brutálně zasaženou činností člověka. Spatříte z výšky na svět, ve kterém žijeme - města, civilizaci, technická díla, architekturu, události běžného života i přírodní živly. Zemi se říká modrá planeta, ale na leteckých snímcích Dana Materny má svět mnohem více barev. Útočně žlutá armáda řepky, chladivá zeleň lesů, bílé zimní krajkoví, proměňující i nudné satelitní stavebnice v dotek neskutečna. Ohnivý koberec požárů. Ocelová šeď průmyslových hal. Azur bizarní sestavy prodejce bazénů. A tak by se dalo pokračovat dál a dál. Maternovo letecké malování - protože to už nejsou jen otisky reality, nýbrž obrazy - má ještě jeden vzácný dar: učí nás vidět jinak.

Chcete si přečíst knihu?Česko z letadla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Materna. Číst Česko z letadla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY