Řemesla a výroba: Základní encyklopedická příručka do každé knihovny

Řemesla a výroba: Základní encyklopedická příručka do každé knihovny - Vlastimil Vondruška, | Dcparkrx.org

...kladní řemeslnické technologie, ale i organizaci výroby v cechu i mimo něj ... Edice "Průvodce českou historií" | Dumknihy.cz - knihy po ... ... ... Základní encyklopedická příručka do každé knihovny - Vlastimil Vondruška, Alena Vondrušková Ostatní knihy Tenhle díl je věnován přehlednému vývoji domácké, řemeslné a manufakturní výroby od nejstarších dob až po nástup průmyslové revoluce. Základní encyklopedická příručka do každé knihovny. Zabavte zvídavé dětské hlavičky | Série Zpátky v čase za 99 Kč - a to ... Řemesla a výroba: Základní encyklopedická příručka do ... ... . Zabavte zvídavé dětské hlavičky | Série Zpátky v čase za 99 Kč - a to na e-shopu i v prodejnách! ... Popis . Základní encyklopedická příručka do každé knihovny Sdílet 0. kategorie ... Řemesla a výroba. Čtvrtý díl je věnován přehlednému vývoji domácké, řemeslné a manufakturní výroby od nejstarších dob až po nástup průmyslové revoluce. Jednotlivé kapitoly, rozdělené podle surovin a zpracovávaných materiálů, popisují nejen základní řemeslnické technologie, ale i organizaci výroby v cechu i mimo něj. Všímají si postavení mistrů a tovaryšů, rozebírají ... Knižní květen patří dětem: sleva, soutěž a dárek ke každé objednávce. Domů ... Základní encyklopedická příručka do každé knihovny . Řemesla a výroba Vlastimil Vondruška. 398 Kč 358 Kč Základní encyklopedická příručka do každé knihovny. Čtvrtý díl je věnován přehlednému vývoji domácké, řemeslné a manufakturní výroby od nejstarších dob až po nástup průmyslové... Řemesla a výroba: Základní encyklopedická příručka do každé knihovny Vlastimil Vondruška kniha online Šibeniční vrch Lois Duncanová pdf ulozto Šikovné básničky pro kluky a holčičky Romana Suchá pdf Řemesla a výroba. ... 398 Kč 358 Kč. Základní encyklopedická příručka do každé knihovny. Čtvrtý díl je věnován přehlednému vývoji... Vesnice. VONDRUŠKA Vlastimil, VONDRUŠKOVÁ Alena. do týdne. 398 K ... nepatří do sběru! Vykupujeme antikvární hudebniny. Recenze. Kupte knihu Řemesla a výroba - Základní encyklopedická příručka do každé knihovny - Základní encyklopedická příručka do každé knihovny - Vlastimil Vondruška;Alena Vondrušková s 27% slevou v e-shopu za 291 Kč v knihkupectví Bookt...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška,
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Řemesla a výroba: Základní encyklopedická příručka do každé knihovny.pdf

POPIS

Čtvrtý díl je věnován přehlednému vývoji domácké, řemeslné a manufakturní výroby od nejstarších dob až po nástup průmyslové revoluce. Jednotlivé kapitoly, rozdělené podle surovin a zpracovávaných materiálů, popisují nejen základní řemeslnické technologie, ale i organizaci výroby v cechu i mimo něj. Všímají si postavení mistrů a tovaryšů, rozebírají dobové právní systémy a obecné hospodářské souvislosti řemeslnické výroby. Výklad je doplněn barvitými citacemi z dobových pramenů. Knihu úspěšné autorské dvojice doplňuje několik set fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Řemesla a výroba: Základní encyklopedická příručka do každé knihovny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška,. Číst Řemesla a výroba: Základní encyklopedická příručka do každé knihovny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY