Prasata psům

Prasata psům - I. Pfanner | Dcparkrx.org

...ro něj jiné cesty. Prasata Psům totiž náleží ... Prasata psům (I. Pfanner) / 978-80-7229-580-7 ... . Jsme tu pro vás od 8h 571 995 403. 0 . Nákupní košík Doprava Platba. Vždy skvělé ceny a akční nabídky. V nabídce 12 miliónů titul ů všech jazyků ... Prasata psům Účastník balkánských bojů, zvyklý už na ledascos, se vrací do Prahy. Ke svému zděšení se dostává do prostředí, kde neplatí žádná mezilidská pravidla. Resp. platí „ber kde ber", „ukradni, kde mů ... Prasata psům - I. Pfanner | Knihy Dobrovský ... . Resp. platí „ber kde ber", „ukradni, kde můžeš", „podraz, koho podrazit lze". Nejsou to pravidla lidská, ale prasečí. Komentáře, hodnocení, recenze a informace o knize Prasata psům od autora I. Pfanner. Prasata psům / Účastník balkánských bojů, zvyklý už na ledascos, se vrací do Prahy. Ke svému zděšení se dostává do prostředí, kde neplatí žádná mezilidská pravidla. Resp. platí "ber kde ber", "ukradni, kde můžeš", "podraz, koho podrazit lze". Nejsou to pravidla lidská, ale prasečí. Hl... Kniha Prasata psům(Pfanner I.) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kategórie Prasata psům / Účastník balkánských bojů, zvyklý už na ledascos, se vrací do Prahy. Ke svému zděšení se dostává do prostředí, kde neplatí žádná mezilidská pravidla. Resp. platí „ber kde ber", „ukradni, kde můžeš", „podraz, koho podrazit lze". Nejsou to pravidla lidská, ale prasečí. Prasata Psům totiž náleží. schovat popis. Nakladatel: Petrklíč nakladatelství s.r.o; Kód: ISBN: 978-80-7229-580-7; Rok vydání: říjen 2015 Jazyk: Čeština Vazba: Pevná bez přebalu lesklá Počet stran: 276 ... Prasata psům Pfanner I. Účastník balkánských bojů, zvyklý už na ledascos, se vrací do Prahy. Ke svému zděšení se dostává do prostředí, kde neplatí žádná mezilidská pravidla. Resp. platí „ber kde ber", „ukradni, kde můžeš", „podraz, koho podrazit lze". Nejsou to pravidla lidská, ale prasečí. Napětí stoupá. Na rozdíl od předchozích Pfannerových knih ( Clicheaux, Loupež v P., To se může stát, Don Trip), hlavní postava necouvá, neztrácí se v nekonečném hledání sebe sama, nesnaží se uniknout, ale koná. Koná, protože konat musí. Není pro něj jiné cesty. Prasata Psům totiž náleží. Prasata psům / Účastník balkánských bojů, zvyklý už na ledascos, se vrací do Prahy. Ke svému zděšení se dostává do prostředí, kde neplatí žádná mezilidská pravidla. Resp. platí „ber kde ber", „ukradni, kde můžeš", „podraz, koho podrazit lze". Nejsou to pravidla lidská, ale prasečí. E-kniha: Prasata psům - I. Pfanner. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Prasata Psům totiž náleží. Položit dotaz. Vaše jméno: Váš e-mail: * Váš dotaz: * Odes...

INFORMACE

AUTOR
I. Pfanner
DIMENZE
10,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Prasata psům.pdf

POPIS

Účastník balkánských bojů, zvyklý už na ledascos, se vrací do Prahy. Ke svému zděšení se dostává do prostředí, kde neplatí žádná mezilidská pravidla. Resp. platí „ber kde ber“, „ukradni, kde můžeš“, „podraz, koho podrazit lze“. Nejsou to pravidla lidská, ale prasečí. Hlavní hrdina se těmto pravidlům rychle přizpůsobuje a stává se jedním z pražské prasečí smetánky. To vše za pasivní účasti Normálů s igelitkami, kterých je většina a jejichž hlavní motivací je snaha přežít. Osudu ani minulosti však nelze utéci, ač se o to hlavní hrdina snaží – nesnaží. Chápe neudržitelnost takové vlastní existence, ale na životní luxus si zvykl. Na prasečí pravidla ostrých loktů také, ačkoliv je sám sobě odporným. Vždyť je to tak pohodlné. Chtěl být Psem, vázán slibem z Balkánu, rostou mu však prasečí uši. Napětí stoupá. Na rozdíl od předchozích Pfannerových knih ( Clicheaux, Loupež v P., To se může stát, Don Trip), hlavní postava necouvá, neztrácí se v nekonečném hledání sebe sama, nesnaží se uniknout, ale koná. Koná, protožekonat musí. Není pro něj jiné cesty. Prasata Psům totiž náleží.

Chcete si přečíst knihu?Prasata psům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor I. Pfanner. Číst Prasata psům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY