Ona má křídla

Ona má křídla - Petr H. Batěk | Dcparkrx.org

..., díky kterým se vznesete do nebeských výšin, kde ... Kniha: Ona má křídla (Petr H. Batěk) | Martinus ... ... Ona má křídla. Upřesnit výběr Skladem Cena s dopravou Filtrovat. Nalezeno 11 nabídek. (Zobrazuji 1 - 30) Ona má křídla. Petr H. Batěk - herec, muzikant a muž činu. Když se rozhodl věnovat se herectví, založil si vlastní divadelní soubor. ... Sbírka Ona má křídla bude v knihovnách nejspíše v sekci „milostná poezie". Ale možná by jí více slušel přídomek „nebesk ... Ona ma kridla levně | Mobilmania zboží ... . Ale možná by jí více slušel přídomek „nebeská". Protože ta křídla, kterými jej jako tvůrce obdarovala láska, dokáže prostřednictvím svých básní nasadit svým čtenářům. Křídla, díky kterým se vznesete do nebeských výšin, kde ... Ona má křídla - Petr H. Batěk PDF Created Date: 9/21/2017 3:01:41 AM ... Ona má křídla; Ona má křídla. Herec s vášní pro roli a zapálený muzikant Petr H. Batěk pokřtil svou první knihu básní s názvem Ona má křídla. A také se rozhodl, že bude pomáhat ... Sbírka Ona má křídla bude v knihovnách nejspíše v sekci „milostná poezie". Ale možná by jí více slušel přídomek „nebeská". Protože ta křídla, kterými jej jako tvůrce obdarovala láska, dokáže prostřednictvím svých básní nasadit svým čtenářům. The Linked Data Service provides access to commonly found standards and vocabularies promulgated by the Library of Congress. This includes data values and the controlled vocabularies that house them. Datasets available include LCSH, BIBFRAME, LC Name Authorities, LC Classification, MARC codes, PREMIS vocabularies, ISO language codes, and more. Petr H. Batěk - herec, muzikant a muž činu. Když se rozhodl věnovat se herectví, založil si vlastní divadelní soubor. Když se rozhodl hrát, založil si kapelu. Aby mohl realizovat své často až bláznivé nápady, založil si vlastní uměleckou agenturu Ona má křídla. 98% Hodnocení produktu: 98%. 4 2 recenzí Přidat do oblíbených. Přidat do porovnání . Hlídat cenu ... Kniha Petr H. Batěk: Ona má křídla. Žánr: poezie, autor: petr h. batěk, jazyk: český, na… rok vydání: 2015, stránky jsou v pořádku, vazba je v po… Title: Ona má křídla - Petr H. Batěk epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 3:53:45 AM Ona má křídla. Petr Batěk vydává knihu Ona má křídla. Hrajte o ni v naší soutěži! 17.10.2015. M. Rochovanská ... Sbírka Ona má křídla bude v knihovnách nejspíše v sekci „milostná poezie". Ale možná by jí více slušel přídomek „nebeská". Protože ta křídla, kterými jej jako tvůrce obdarovala láska, dokáže prostřednictvím svých básní nasadit svým čtenářům. Křídla, díky kterým se vznesete do nebeských výšin, kde ......

INFORMACE

AUTOR
Petr H. Batěk
DIMENZE
11,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Ona má křídla.pdf

POPIS

Petr H. Batěk - herec, muzikant a muž činu. Když se rozhodl věnovat se herectví, založil si vlastní divadelní soubor. Když se rozhodl hrát, založil si kapelu. Aby mohl realizovat své často až bláznivé nápady, založil si vlastní uměleckou agenturu. A stejně jako dokázal strhnout v rolích Cyrila v televizním seriálu Gympl s.r.o. Petra Uhla v Českém století, nebo jako bubeník ve skupině The Doors revival (The End of Colours), dokáže nadchnout i ve své básnické prvotině, kterou právě držíte v rukou. Představuje se v ní jako muž se smyslem pro lyriku, něhu a básnivé snění. Sbírka Ona má křídla bude v knihovnách nejspíše v sekci „milostná poezie“. Ale možná by jí více slušel přídomek „nebeská“. Protože ta křídla, kterými jej jako tvůrce obdarovala láska, dokáže prostřednictvím svých básní nasadit svým čtenářům. Křídla, díky kterým se vznesete do nebeských výšin, kde je tím nejdůležitějším opravdové, upřímné a spontánní milování ve všech významech toho slova. Knihu ilustrovala talentovaná výtvarnice Jana Nuslauerová.

Chcete si přečíst knihu?Ona má křídla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr H. Batěk. Číst Ona má křídla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY