Lízinka hledá poklad

Lízinka hledá poklad - Alexander Steffensmeier | Dcparkrx.org

...řecí kamarádi zkoumají znamení a tajné značky ... Lízinka hledá poklad | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Musí to být v zeleninové zahrádce, ano, tam to určitě je. A začíná skvělá zábava se spoustou kopání, nálezů a s nečekaným koncem. 'Lízinka hledá poklad' jako jedná z třech českých titulů o Lizince dostane od nás určitě plus. Krásné ilustrace, která okouzlují vtipem na každé straně a ve spousty detailech. Příběh je sice oproti 'Lízinka nemůže usnout' nemá až takovou pointu a důvtip, ale kdo má tuto krávu, její farmařku, pana pošťáka a ... Lízinka hledá poklad. Steffensmeier Alexander. ... Lízinka hledá poklad (Alexander Steffensmeier) | Detail ... ... ... Lízinka hledá poklad. Steffensmeier Alexander. Jednoho dne objevila Lízinka ve své poštovní tašce lístek se záhadnými znaky. To může být jedině mapa pokladu! Že by se na statku opravdu skrýval zakopaný poklad? Měli bychom ho najít! Více > Koupit na Grada.cz Kniha Lízinka hledá poklad Přidat komentář. stepa7. 07.12.2017. Pro bibi. r: farmářka měla přece v balíku SOUČÁSTKY na zavlažovací systém. ... Lízinka hledá poklad. Steffensmeier Alexander. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 11.5. u Vás doma (Typy ... Lízinka hledá poklad Jednoho dne objevila Lízinka ve své poštovní tašce lístek se záhadnými znaky. To může být jedině mapa pokladu! Že by se na statku opravdu skrýval zakopaný... Kniha: Lízinka hledá poklad - Alexander Steffensmeier. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze...

INFORMACE

AUTOR
Alexander Steffensmeier
DIMENZE
11,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Lízinka hledá poklad.pdf

POPIS

Lízinka a její zvířecí kamarádi zkoumají znamení a tajné značky. Musí to být v zeleninové zahrádce, ano, tam to určitě je. A začíná skvělá zábava se spoustou kopání, nálezů a s nečekaným koncem. Lízinka je chytrá a podnikavá černobílá kravička, která žije na statku spolu se farmářkou, prasátky, poníkem, kozou, spoustou slepic a kuřat. Všichni se přátelí s pošťákem, kterému Lízinka pomáhá s roznášením zásilek. Zvířátka mají pestrý život a každou chvíli se u nich něco semele. Kniha je plná dokonalých, výstižných a velmi vtipných ilustrací se spoustou detailů, které vás zabaví na dlouhou dobu.

Chcete si přečíst knihu?Lízinka hledá poklad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexander Steffensmeier. Číst Lízinka hledá poklad Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY