Hry a aktivity pro zkoumání emocí: Pro děti školního věku

Hry a aktivity pro zkoumání emocí: Pro děti školního věku - Vanessa Rogers | Dcparkrx.org

...mi. ROGERS, V. - Hry a aktivity pro zkoumání emocí (pro děti školního věku) ... Hry a aktivity pro zkoumání emocí | Srovnanicen.cz ... . ROGGE, J. U. - Dětské strachy a úzkosti. (e-verze) SVOBODA, J. - NĚMCOVÁ, L. - Krizové situace výchovy a výuky. VERDICK E., LISKOVSKIS M. - Jak přežít, když mě všechno štve? WALTON, F. X. - Ako porozumieť deťom a adolescentom. (e-verze) Hry a aktivity pro zkoumání emocí Zábavné hry a aktivity jsou určené mladším školním dětem a řadu z nich lze upravit i pro využití s dětmi, které se chystají na nástup do školy. Každá aktivita je jasně vysvětlená, její popis zahrnuje cíl, jehož má b ... Kniha Hry a aktivity pro zkoumání emocí - Vanessa Rogers ... ... . Každá aktivita je jasně vysvětlená, její popis zahrnuje cíl, jehož má být dosaženo, pomůcky, jež jsou k tomu zapotřebí, a celkový ... Hry pomáhají žákům upevnit vztahy s kamarády, navázat nová přátelství a mimo jiné zajišťují, aby se v kolektivu cítili dobře. Herní aktivity, o nichž se zmíním, protože mi připadají zajímavé, jsem čerpala z knihy Hry a aktivity pro zkoumání emocí. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Hry a aktivity pro zkoumání emocí. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. ... Zábavné hry a aktivity jsou určené pro děti ve věku 7-13 let a jejich cílem je pomoci dětem zkoumat, chápat a pozitivně ... Zábavné hry a aktivity jsou určené pro děti ve věku 7-13 let a jejich cílem je pomoci dětem zkoumat, chápat a pozitivně vyjadřovat vlastní pocity. Jednotlivé aktivity se zabývají např. vztahy mezi vrstevníky, navazováním přátelství, ale i šikanou nebo žárlivostí. Hry a aktivity pro zkoumání emocí Rogers Vanessa. Dostupnost. rozebráno. Vydavatel. Portál. ISBN. 978-80-262-0920-1. EAN. 9788026209201. Počet stran. 144 . Místo vydání. Praha . Rok vydání. 2015 . Formát. A5 . Zábavné hry a aktivity jsou určené pro děti ve věku 7-13 let a jejich cílem je pomoci dětem zkoumat, chápat a ... Knihu 100 her pro rozvoj sebedůvěry a sociálních kompetencí u dětí od 8 do 12 let napsala Rosemarie Portmann, která pracovala jako školní psycholožka ve Státním školském úřadu ve Wiesbadenu a přednášela pedagogiku na univerzitě ve Frankfurtu nad Mohanem. Hry k zamyšlení nad sebedůvěrou Hry pro vcítění do druhých...

INFORMACE

AUTOR
Vanessa Rogers
DIMENZE
11,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Hry a aktivity pro zkoumání emocí: Pro děti školního věku.pdf

POPIS

Zábavné hry a aktivity jsou určené pro děti ve věku 7–13 let a jejich cílem je pomoci dětem zkoumat, chápat a pozitivně vyjadřovat vlastní pocity. Jednotlivé aktivity se zabývají např. vztahy mezi vrstevníky, navazováním přátelství, ale i šikanou nebo žárlivostí. Jejich cílem je podpořit u dětí zdravé sebevědomí, rozvíjet jejich ambice a motivaci a pomoci jim, aby se v kolektivu cítily dobře a bezpečně. Každá aktivita je jasně vysvětlená, její popis zahrnuje cíl, jehož má být dosaženo, pomůcky, jež jsou k tomu zapotřebí, a celkový průběh. Vanessa Rogers je učitelka, má dlouholeté zkušenosti v práci s mládeží. Na toto téma napsala řadu knih. V Portále vyšla v roce 2011 její kniha Kyberšikana.

Chcete si přečíst knihu?Hry a aktivity pro zkoumání emocí: Pro děti školního věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vanessa Rogers. Číst Hry a aktivity pro zkoumání emocí: Pro děti školního věku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY