Flow: O štěstí a smyslu života

Flow: O štěstí a smyslu života - Mihaly Csikszentmihalyi | Dcparkrx.org

...slu života. Celkové hodnocení ... Kniha O štěstí a smyslu života Přidat komentář ... Flow - Wikipedie ... . katerina0822. 23.11.2018 ... Každopádně je lepší flow žít, než o něm číst. MonikaDominika. 15.04.2018. Nadchnul mě Seligman, tak jsem zatoužila číst nějakého jiného spoluzakladatele pozitivní psychologie. A zklamalo mě to. Flow O štěstí a smyslu života . Mihaly Csikszentmihalyi; Mihaly Csikszentmihalyi . 3,9 . Sledovať autora . Motivačná literatúra Spoločenské vedy. Všetky knihy autor ... Flow - Mihaly Csikszentmihalyi | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 3,9 . Sledovať autora . Motivačná literatúra Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Portál, 2015. Na sklade. Vydavateľstvo Portál, 2015. Pojem flow neboli plynutí jeho autor popisuje jako „stav, ve kterém jsou lidé tak ponořeni do určité ... Flow: O štěstí a smyslu života Pojem flow neboli plynutí jeho autor popisuje jako „stav, ve kterém jsou lidé tak ponořeni do určité činnosti, že nic jiného se jim nezdá důležité", okamžik, „kdy se naše tělo nebo mysl vzepne k hranicím svých možností ve vědomé snaze dosáhnout něčeho obtížného, co stojí za ... Trávit čas knihou Flow: O štěstí a smyslu života! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Flow: O štěstí a smyslu života a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Csikszentmihalyi, Mihaly: Flow. O štěstí a smyslu života. Problematický je autorův poměr k tradičním náboženstvím. Uvědomuje se, že jejich náplní bylo odpovídat na podobná dilemata, která chce řešit on sám. Vyzvedává proto význam osvědčených mytických a náboženských příběhů. Na druhou stranu ale na zavedená ... Kniha: Flow - O štěstí a smyslu života - Mihaly Csikszentmihalyi. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Měli také informovat, zda ten den měli sex, a v případě, že ano, podat i zprávu o pocitech radosti a intimity. Kashdanovi a jeho kolegům se potvrdilo, že sex souvisí s dobrou náladou. Což j...

INFORMACE

AUTOR
Mihaly Csikszentmihalyi
DIMENZE
10,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Flow: O štěstí a smyslu života.pdf

POPIS

Pojem flow neboli plynutí jeho autor popisuje jako „stav, ve kterém jsou lidé tak ponořeni do určité činnosti, že nic jiného se jim nezdá důležité“, okamžik, „kdy se naše tělo nebo mysl vzepne k hranicím svých možností ve vědomé snaze dosáhnout něčeho obtížného, co stojí za to“. Při prožitku flow lidé zapomínají na sebe samé, přestávají vnímat čas a splývají s tím, k čemu je upřeno jejich vědomí. Jedná se o jedno z nejznámějších témat pozitivní psychologie, které jeho autor označuje za podstatu lidského štěstí. Ve své slavné knize se věnuje mnohostranné aplikaci flow a hledá odpověď na otázku, do jaké míry jsme flow schopni sami navozovat a ovlivňovat i bez ohledu na vnější okolnosti svých životů. Prof. Mihaly Csikszentmihalyi působil jako vedoucí katedry psychologie na Univerzitě v Chicagu a nyní pracuje na Claremont Graduate University. Pochází z Maďarska, v mládí emigroval do USA. Je jedním z čelných představitelů pozitivní psychologie, ve svých výzkumech a pracích se zabývá především konceptem flow (plynutí) a jeho souvislostmi s rozvojem osobnosti, kreativitou, motivací, smysluplností apod.

Chcete si přečíst knihu?Flow: O štěstí a smyslu života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mihaly Csikszentmihalyi. Číst Flow: O štěstí a smyslu života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY