Zpackaný únos

Zpackaný únos - Donald Westlake | Dcparkrx.org

...id Překlad: Elisová, Kateřina Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 11,8 × 19 cm Rok vydání: 2015 Výš než v sedmém nebi autor: Beecková Griet Op de doporučená cena: 299 Kč naše cena:263Kč Zpackaný únos Druhý ze čtrnácti dílů takzvané dortmunderovské série, pojmenované podle hlavní postavy příběhů - smolařského zlodějíčka Johna Dortmundera ... Kniha Zpackaný únos - Donald E. Westlake | knizniklub.cz ... . Patří k nejznámějším autorovým propojením humoristického a kriminálního žánru. Kelp má plán a Dortmunder ví, že to znamená trable. ... Kniha: Zpackaný únos (Donald Westlake). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Zpackaný únos Druhý ze čtrnácti dílů takzvané dortmunderovské série, pojmenované podle hlavní postavy příběhů - smolařského zlodějíčka Johna Dortmundera. Patří k nejznámějším... Druhý ze čtrn ... zpackat - ABZ slovník českých synonym ... . Kelp má plán a Dortmunder ví, že to znamená trable. ... Kniha: Zpackaný únos (Donald Westlake). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Zpackaný únos Druhý ze čtrnácti dílů takzvané dortmunderovské série, pojmenované podle hlavní postavy příběhů - smolařského zlodějíčka Johna Dortmundera. Patří k nejznámějším... Druhý ze čtrnácti dílů takzvané dortmunderovské série, pojmenované podle hlavní postavy příběhů - smolařského zlodějíčka Johna Dortmundera. Westlake, Donald: Zpackaný únos Román klasika americké drsné školy je navzdory svému stáří stále skvělou ukázkou humoristické krimi. Historka o únosu milionářského synka je plná situační komiky a slovních přestřelek, které místy připomínají totálně se míjející dialogy Monty Pythonů. Zpackaný únos - Donald E. Westlake. Druhý ze čtrnácti dílů takzvané dortmunderovské série, pojmenované podle hlavní postavy příběhů - smolařského... Právě pokřtila knihu, kterou o ní napsala Martina Formanová (48). Až na dřeň pravdivý a dramatický příběh malé holky, kterou nepustil komunistický režim v osmašedesátém za rodiči emigranty. A která se pak stala nejžádanější světovou topmodelkou. Osud Pavlíny Pořízkové (49), v Americe Pauliny Porizek, není zase takovou pohádkou, nemá happy end. Zpackaný únos taková ideální a hlavně typická dortmunderovka je - John Dortmunder se už poněkolikáté nechá Kelpem přemluvit ke zdánlivě neprůstřelné akci. Ta se ovšem grandiózně pokazí, protože do hry vstupují nejen neuvěřitelné náhody, ale především lidský faktor. Zpackaný únos Westlake Donald E. Druhý ze čtrnácti dílů takzvané dortmunderovské série, pojmenované podle hlavní postavy příběhů - smolařského zlodějíčka Johna Dortmundera. Patří k nejznámějším autorový...

INFORMACE

AUTOR
Donald Westlake
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Zpackaný únos.pdf

POPIS

Druhý ze čtrnácti dílů takzvané dortmunderovské série, pojmenované podle hlavní postavy příběhů – smolařského zlodějíčka Johna Dortmundera. Patří k nejznámějším autorovým propojením humoristického a kriminálního žánru. Kelp má plán a Dortmunder ví, že to znamená trable. Kelp je totiž cvok a všechny jeho plány mají něco společného – ač na první pohled vypadají dokonale a promyšleně, vždycky se absolutně zvrhnou. Tentokrát to ale bude jiné, tvrdí Kelp. Přečetl si to totiž v knize. Její hrdina unese boháči dítě, a přijde tak ke spoustě peněz… A když to fungovalo v knize, proč by to nezafungovalo i ve skutečnosti? Kniha byla v roce 1982 zfilmována pod názvem Jimmy the Kid s Gary Colemanem a Paul Le Matem v hlavních rolích.

Chcete si přečíst knihu?Zpackaný únos ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donald Westlake. Číst Zpackaný únos Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY