Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem

Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem - Leoš Šimánek | Dcparkrx.org

...y za dobrodružstvím; Putování severní a jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem ... Leoš Šimánek - Wikipédia ... . Prodám knihu "Cesty za dobrodružstvím" ve velmi pěkném stavu.PŮVODNÍ CENA 390,-Kč. 149 Kč Prodám 21. 8. 2016 Leoš Šimánek se po své první plavbě Tichomořím a severní Kanadou pustil do dalších dobrodružství. Podařilo se mu uskutečnit neobyčejné cestovatelské plány a dostat se do míst, kam zavítal jen... Cesty za dobrodružstvím Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým o ... Cesty za dobrodružstvím - putování Severní a Jižní ... ... ... Cesty za dobrodružstvím Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem Cesta slovenskou Amerikou X. Hronský, Jozef Cíger Cesta slovenskou Amerikou - Jozef Cíger Hronský Zajímavé kategorie. Služby pro obchody; Kontakty; Náš partner na ... Amerikou po hřebenech hor: Na koňské stezce z Mexika do Kanady. Cesty za dobrodružstvím - Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem. Severskou divočinou. Cestování je můj život. Z Nového zélandu přes Havaj do Austrálie: Za přírodnými krásami Oceánie. Kanadou za romantikou lidé a čas v divočině / Autor: Rybář, Petr, 1944- Vydáno: (1996) Cesty za dobrodružstvím : putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem / Autor: Šimánek, Leoš, 1946- Vydáno: (2015) Cesty za dobrodružstvím (Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem) Leoš Šimánek • Action-Press, 2015 Na skladě Cesty za dobrodružstvím - Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem Šimánek Leoš | Nakladatelství Action-Press | 25.11.2015 Leoš Šimánek se po prvních cestách pustí na další dobrodružství. Tituly od Leoš Šimánek na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. cesty za dobrodruŽstvÍm - putovÁnÍ severnÍ a jiŽnÍ amerikou a napŘÍČ tichÝm oceÁnem Autor: Leoš Šimánek - člen Českého klubu cestovatelů LEOŠ ŠIMÁNEK se po své první plavbě Tichomořím a severní Kanadou pustil do dalších dobrodružství. Cesty za dobrodružstvím : putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem. Rtyně v Podkrkonoší : Nakladatelství ACTION-PRESS, [2015?]. 155 stran . ISBN 978-80-904191-4-8. TOUŠLOVÁ, Iveta. Toulavá kamera 21 . 1. vydání. Praha : Freytag & Berndt, 2015. 237 stran . ISBN 978-80-7445-174-4. TOUŠLOVÁ, Iveta....

INFORMACE

AUTOR
Leoš Šimánek
DIMENZE
7,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem.pdf

POPIS

LEOŠ ŠIMÁNEK se po své první plavbě Tichomořím a severní Kanadou pustil do dalších dobrodružství. Podařilo se mu uskutečnit neobyčejné cestovatelské plány a dostat se do míst, kam zavítal jen málokdo. Rozhodl se vyhýbat běžným turistickým trasám a stopem projet celým americkým kontinentem až na jeho nejjižnější cíp. Některé úseky urazil pěšky, jako „hobo“ na nákladních vlacích, s loděmi pašeráků, plul i v kánoi vydlabané z kmene stromu. Delší dobu žil mezi přátelskými indiány a měl tak možnost dobře poznat jejich kulturu a obyčeje. Na své druhé plavbě napříč Jižním Pacifikem zažil celou řadu mnohdy i extrémních dobrodružství. Cestu tentokrát neskončil v Austrálii, nýbrž na Nové Guinei. Nejdřív se tam plavil po řekách, později vyrazil do vysokých, těžko přístupných hor, kde narazil na domorodce, kteří žili ještě jako za doby kamenné. V této knize tedy autor popisuje své zážitky z dvouletého putování Severní a Jižní Amerikou. Dále pak plavbu Tichým oceánem až na Západní Novou Guineu, která trvala celý další rok. Vyprávění je doplněno zatím převážně nezveřejněnými fotografiemi.

Chcete si přečíst knihu?Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leoš Šimánek. Číst Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY