Boží hora

Boží hora - Erri De Luca | Dcparkrx.org

...g ni sa lalawigan sa Olomoucký kraj, sa sidlakang bahin sa nasod, 190 km sa sidlakan sa Prague ang ulohan sa nasod ... Boží Hora - YouTube ... . 527 metros ibabaw sa dagat kahaboga ang nahimutangan sa Boží hora Žulová, o 129 ka metros sa ibabaw sa naglibot nga tereyn.Mga 2.6 ka kilometro ang gilapdon sa tiilan niini. Boží Hora 1649/35, 664 91 Ivančice: IČO: 07058021: Již 9 čtenářů se zajímalo o toto SVJ a 1 si jej aktivně hlíd á. Začít hlídat ... Projekt Ivančice BOŽÍ HORA, koukněte se na místo, kde se projekt staví a na jeho blízk ... Hory Matky Boží - Wikipedie ... . Začít hlídat ... Projekt Ivančice BOŽÍ HORA, koukněte se na místo, kde se projekt staví a na jeho blízké okolí. Více informací o projektu najdete na... Boží hora je biblické místo. Je to ale také jméno chudé neapolské čtvrti - Montedidio - plné úzkých uliček, prudkého stoupání, rozvěšeného prádla, ruchu každodenního života poválečných let, jejíž atmosféru útlá knížka Erriho De Lucy zachycuje. Boží hora je biblické místo. Je to ale také jméno chudé neapolské čtvrti - Montedidio - plné úzkých uliček, prudkého stoupání, rozvěšeného prádla, ruchu každodenního života poválečných let, jejíž atmosféru útlá knížka Erriho De Lucy zachycuje. Boží hora Given the COVID-19 pandemic, call ahead to verify hours, and remember to practice social distancing See what your friends are saying about Boží hora. top of Boží hora (sometimes referred to as a chapel). This church was built between 1878 and 1880 and replaced the former wooden building from 1712 to 1713 (Kuča, 2011). The geosite of Boží hora (God's Hill) lies to the west from Žulová. With its altitude of 527 m, it represents the highest...

INFORMACE

AUTOR
Erri De Luca
DIMENZE
11,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Boží hora.pdf

POPIS

Boží hora je biblické místo. Je to ale také jméno chudé neapolské čtvrti – Montedidio – plné úzkých uliček, prudkého stoupání, rozvěšeného prádla, ruchu každodenního života poválečných let, jejíž atmosféru útlá knížka Erriho De Lucy zachycuje. Boží hora je i vysněný cíl pouti jedné z postav, starého židovského ševce, pocházejícího odkudsi z východní Evropy, přeživšího holocaust, který by rád do Palestiny, ale hříčkou osudu došel právě jen na Montedidio. A Montedidio je domovem třináctiletého chlapce, který zanechal školy a zaučuje se v truhlářské dílně, rozpráví s moudrým ševcem, trénuje se v hodu bumerangem, je zasvěcován do milostných hrátek stejně starou, ale zkušenější dívkou ze sousedství a rychle se osamostatňuje a vyspívá. Své prožitky zachycuje do deníku. Knihu Boží hora může čtenář vnímat jako jakousi fotografii už zmizelé Neapole, ale také jako hluboký alegorický příběh se silným poetickým nábojem.

Chcete si přečíst knihu?Boží hora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erri De Luca. Číst Boží hora Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY