Vynález zkázy

Vynález zkázy - Ondřej Neff, | Dcparkrx.org

... současnou hardrockovou muzikou. Vynalez zkazy subtitles ... Vynalez zkazy - Viquipèdia, l'enciclopèdia lliure ... . AKA: The Deadly Invention, The Fabulous World of Jules Verne, A Deadly Invention, Vynález zkázy, An Invention for Destruction. Fantastic Pedal Blimps Fly The Skies! - Four-Footed Machines In Incredible Sea Battle!. This marvelous film from Czech master animator Karel Zeman is a partial adaptation of the Jules Verne novel "Facing the Flag." Nejúspěšnější český film všech dob Vynález z ... Vynalez zkazy - Viquipèdia, l'enciclopèdia lliure ... ." Nejúspěšnější český film všech dob Vynález zkázy Karla Zemana z roku 1958 se v létě 2015 vrátil na plátna v digitalizované a restaurované podobě v rámci Projektu 100-2015. Po Cestě do pravěku (1955) se jedná o druhý Zemanův celovečerní trikový film, pro … Vynález zkázy (sh. Opasni izum) je čehoslovački crno-bijeli science fiction film snimljen 1958. u režiji Karela Zemana.Predstavlja adaptaciju romana Face au drapeau francuskog pisca Julesa Vernea, iako je scenario koristio motive još nekoliko drugih djela iz Verneovog opusa.Radnja je smještena na kraj 19. vijeka i prikazuje kako zli bogataš Artigas (čiji lik tumači Miroslav Holub ......

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Neff,
DIMENZE
6,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Vynález zkázy.pdf

POPIS

Vědeckofantastický dobrodružný román Vynález zkázy napsal J. Verne v roce 1896. Hlavního hrdinu profesora Rocha, vynálezce mimořádně výbušné látky, zastihneme v tomto zpracování ve chvíli, kdy je unesen pomocí ponorky z nervového sanatoria, kde se léčí po celkovém zhroucení. Na podzemní základně, která se nachází na ostrově Back Cup v Bermudách, mu jeho únosce hrabě d'Artigas umožní pokračovat v práci na vynálezu. Profesor netuší, že jej chce tento muž využít k ovládnutí světa. Jeho ošetřovateli Simonu Hartovi se však podaří poslat podzemní chodbou v soudku dopis, v němž popíše místo, kde se s Rochem nacházejí, a nebezpečí, které světu hrozí. Jak vše dopadne? Hrají: Antonín Molčík, Jiří Plachý, Martin Štěpánek, Ilja Racek, Ivan Trojan.Rozhlasová nahrávka z roku 1996 v režii Jiřího Horčičky.

Chcete si přečíst knihu?Vynález zkázy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Neff,. Číst Vynález zkázy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY