Hra s osudem

Hra s osudem - Eva Štolbová | Dcparkrx.org

...rbskou ligu. V poslední sezoně skončil čtrnáctý, jen tak tak se udržel ... The Blackstone Chronicles: Hra s osudem: Šperk - John Saul ... ... . A o víkendu porazil Spartak Subotica. Ten Spartak, který před týdnem doma šokoval snad i sám sebe vítězstvím 2:0 nad Spartou a ve čtvrtek má na Letné šanci českého favorita senzačně vymést z boje o Evropskou ligu už ve druhém ... > Hra s osudem ×-16% sleva. Kniha ... Zajímavá česká literátka přichází s temněji laděným románem se společensko-kritickým podtextem, ve kterém silně zaznívá motiv pomsty. Pohrává si také s lákavou možností náhradního života, ve kterém ... The Blackstone Chronicles: Hra s osudem: Šperk - John Saul ... ... . Pohrává si také s lákavou možností náhradního života, ve kterém člověk může mnohé napravit. Hra s osudem (2010) - Hra s osudem (2010) 2 865 × Jihlavský pivovar 2014 - Pekelnej mejdan (2014) 1 617 × hymna HC Dukla Jihlava - Pekelnej mejdan (2014) 1 735 × 301 Moved Permanently. nginx/1.16.0 Mystery of Mortlake Mansion - hra na schovávanou s osudem 14. června 2012 6:37 , aktualizováno 6:37 Dopis z minulosti, který věští vaši smrt, a tajemný dům. Hra s osudem - z koncertu v Bělé p.B. 2019. 26. See All. See More ... Hra s osudem (2010) - Hra s osudem (2010) 2 863 × Jihlavský pivovar 2014 - Pekelnej mejdan (2014) 1 615 × hymna HC Dukla Jihlava - Pekelnej mejdan (2014) 1 733 × See more of Seven on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of Seven on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. SEVEN - Guitar Orchestra. See More. Community See All. 2,914 people like this. 2,901 people follow this. ... Hra s osudem - z koncertu v Bělé p.B. 2019. 26. Na triviálních principech založený nadžánrový zážitek, který svého hráče citově zválcuje příběhem o lásce, ztrátě a vyrovnávání se s osudem. Balancování na hraně interaktivity a kýče dopadne ve výsledném součtu dobře, a i když jsou některé linky přeslazené a jiné zbytečně šroubované, momenty jejich souznění nemají ve hrách obdoby....

INFORMACE

AUTOR
Eva Štolbová
DIMENZE
5,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra s osudem.pdf

POPIS

Kniha je trochu zapeklitou feérií, trochu hororem i detektivkou a ve svém vyznění vlastně společenským románem. Hlavní hrdina Artur je vcelku jednoduchý člověk se sklonem k neobratnému lhaní i podvůdkům. Po Sametové revoluci v letech devadesátých podniká na Plzeňsku jako majitel stavební firmy. Prodělá bankrot, krizi v manželství, a tak odchází do Prahy. Jeho další podnikání je obrazem společenského klimatu, jež by se dalo nazvat "nástupem českého všiváctví". Artur a jeho partnerka, scénáristka Evička, prožívají na vlastní kůži důsledky všech podlostí, nepravostí, hamižnosti i ztráty ideálů. Menší infarkt, kdy Artur skončí v okresní nemocnici, ho přivede na myšlenku předstírat vlastní smrt.Všichni ho mají za mrtvého a on v přestrojení za ženu, svého bratra i jiné podoby, přichází pomstít křivdy i loupeže peněz. Vyprávění toku děje je prolínáno Arturovou upřímnou osobní zpovědí. Setkáme se tu s typickými kauzami té doby: bílí koňové, falešné faktury, ukrajinští dělníci a jejich bosové, úplatní památkáři hlavního města, boj o zakázky, exekuce, proradní správci konkurzní podstaty, navrátilci jako velcí investoři, lichvářské půjčky, bulvár, povodně. Jestliže Mrázek byl kmotr, postavy z románu jsou neméně úspěšní šibalové.

Chcete si přečíst knihu?Hra s osudem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Štolbová. Číst Hra s osudem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY