Integrální poznání: Symbol jako nejdokonalejší výpověď

Integrální poznání: Symbol jako nejdokonalejší výpověď - Tomáš Špidlík, | Dcparkrx.org

... jako nejdokonalejší výpověď od Tomáš Špidlík,Marko Ivan Rupnik? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Integrální poznání - Tomáš Špidlík, Marko Ivan Rupnik od 9 ... ... . 33 prodejen po celé ČR Integrální poznání. Symbol jako nejdokonalejší výpověď - Tomáš Špidlík, Marko Ivan Rupnik . Český jezuita, kardinál Tomáš Špidlík se v samém závěru svého života důsledky roztříštěnosti celku života na fragmenty důkladně zaobíral. integrální poznání EAN: 9788074121975 Popis / resumé Pojednání českého teologa o zkušenosti člověka se symbolem, symbolick ... Kniha: Integrální poznání (Tomáš Špidlík) | Martinus ... . integrální poznání EAN: 9788074121975 Popis / resumé Pojednání českého teologa o zkušenosti člověka se symbolem, symbolické teologii a úctě k celku života. ... a o způsob vnitřního, tedy celkového nahlížení na realitu kolem nás. (symbol jako nejdokonalejší výpověď) Předmětná hesla Symboly - Filozofické aspekty ... Symbol jako nejdokonalejší výpověď. RUPNIK Marko Ivan, ... Hodnocení: 0 hodnocení Integrální poznání 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Klademe-li úporně důraz na „racionálnost", končíváme často v „iracionalitě" a naopak. Jedno nemůže zdravě růst bez druhého. Integrální poznání . ...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Špidlík,
DIMENZE
7,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Integrální poznání: Symbol jako nejdokonalejší výpověď.pdf

POPIS

Klademe-li úporně důraz na „racionálnost“, končíváme často v „iracionalitě“ a naopak. Jedno nemůže zdravě růst bez druhého. Rozum a city nestojí proti sobě, ale vzájemně se potřebují, jen tak je možné poznávat integrálně (plně, celistvě). Český jezuita, kardinál Tomáš Špidlík se v samém závěru svého života důsledky roztříštěnosti celku života na fragmenty důkladně zaobíral. Bystře a kompetentně nás provází tím, co dnešní civilizace postrádá: úctu k celku života. Zároveň jde o objasnění zkušenosti člověka se symbolem, zejména, existuje-li záplava jeho nesprávných interpretací, a o způsob vnitřního, tedy celkového nahlížení na realitu kolem nás.

Chcete si přečíst knihu?Integrální poznání: Symbol jako nejdokonalejší výpověď ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Špidlík,. Číst Integrální poznání: Symbol jako nejdokonalejší výpověď Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY