Prvních patnáct životů Harryho Augusta

Prvních patnáct životů Harryho Augusta - Claire Northová | Dcparkrx.org

...otů Harryho Augusta - Claire Northová. kniha Prvních patnáct životů Harryho Augusta Harry August, hrdina knihy, má podivuhodnou schopnost: jakmile zemře, vrací se do chvíle svého zrození a prožívá svůj život znovu od začátku, ale se všemi vzpomínkami na to, co už prožil ... Tip Prvních patnáct životů Harryho Augusta - vybersi24.cz ... . Prvních patnáct životů Harryho Augusta book. Read 7,926 reviews from the world's largest community for readers. Harry August, hrdina knihy, má podivuhodn... Prvních patnáct životů Harryho Augusta se setkalo s nadšeným čtenářským ohlasem, takže je pravděpodobné, že tvůrce tohoto románu nezůstane v utajení navždy. (Založil/a: Laponka) (více) Claire North. Zobrazit další díla au ... Claire Northová Prvních patnáct životů Harryho Augusta ... ... . Harry August, hrdina knihy, má podivuhodn... Prvních patnáct životů Harryho Augusta se setkalo s nadšeným čtenářským ohlasem, takže je pravděpodobné, že tvůrce tohoto románu nezůstane v utajení navždy. (Založil/a: Laponka) (více) Claire North. Zobrazit další díla autora . Komentáře (4) Zajímavosti (0) ... Kupte knihu Prvních patnáct životů Harryho Augusta (Claire North) s 8 % zľavou za 13.27 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov. Prvních patnáct životů Harryho Augusta . Claire North; Claire North . 4,3 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Romány Sci-fi, fantasy, horory. Všetky knihy autora . Argo, 2015. 5 hodín čítania. Vydavateľstvo Argo, 2015. Preklad. Zuzana Dejmková; Harry August, hrdina knihy, má podivuhodnou schopnost: jakmile zemře, vrací ... Kupte knihu Prvních patnáct životů Harryho Augusta (Claire North) s 16 % slevou za 334 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte str...

INFORMACE

AUTOR
Claire Northová
DIMENZE
9,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Prvních patnáct životů Harryho Augusta.pdf

POPIS

Harry August, hrdina knihy, má podivuhodnou schopnost: jakmile zemře, vrací se do chvíle svého zrození a prožívá svůj život znovu od začátku, ale se všemi vzpomínkami na to, co už prožil. Autorka s tímto motivem dovedně pracuje – vypráví o tom, jak Harryho zaskočí první znovuzrození, jak této zvláštnosti uvyká a učí se jí využívat, jak se seznamuje s dalšími lidmi obtíženými podobným darem. Někteří jsou starší než on a žili už před jeho narozením; jiní se naopak narodí až za Harryho života a přežijí ho. Vytvářejí tak řetězec, po kterém lze posílat zprávy napříč dějinami – a právě Harrymu se přihodí, že ho těsně před jednou z jeho smrtí navštíví dívenka a prosí ho, aby při dalším zrození předal zprávu do minulosti: blíží se konec světa a jen lidé jako Harry tomu můžou zabránit – pokud jim ovšem na světě záleží... Claire North je pseudonym, identita autora / autorky není zřejmá. Prvních patnáct životů Harryho Augusta se setkalo s nadšeným čtenářským ohlasem, takže je pravděpodobné, že tvůrce tohoto románu nezůstane v utajení navždy.

Chcete si přečíst knihu?Prvních patnáct životů Harryho Augusta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claire Northová. Číst Prvních patnáct životů Harryho Augusta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY