Hříšnice

Hříšnice - Petra Hammesfahrová | Dcparkrx.org

...pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone ... Jane Rizzoliová a Maura Islesová: Hříšnice - Tess ... ... . Editions for The Sinner: 0143132857 (Paperback published in 2017), 1904738257 (Paperback published in 2008), (Kindle Edition published in 2017), (Kindle ... Hříšnice je krutou sondou do minulosti, která nás utváří. A jedno je jisté, vzpomínky, ať už dávno zasuté v útrobách našeho vědomí, nebo srdce, se jednou přihlásí o své slovo. Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji Knihám Dobrovský . The Sinner (Hříšnice) - Mladá matka se do ... Jane Rizzoliová a Maura Islesová: Hříšnice - Tess ... ... . Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji Knihám Dobrovský . The Sinner (Hříšnice) - Mladá matka se dopustí násilného činu na veřejnosti. Tím započne honba za otázkou, kterou si kladou všichni včetně ní - proč to udělala. Příběh vychází ze stejnojmenné knihy od Petry Hammesfahr....

INFORMACE

AUTOR
Petra Hammesfahrová
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Hříšnice.pdf

POPIS

Klidné slunečné odpoledne u jezera naruší hrůzný čin. Cora Benerová zničehonic ubodala muže. Proč? Co by mohlo přimět tu tichou, laskavou mladou maminku, aby opakovaně bodla naprosto neznámého člověka do hrdla před zraky své rodiny a přátel? Pro místní policii je to jasný případ. Cora se okamžitě přizná a o svědky není nouze; některé otázky však zůstávají nezodpovězeny. Policejní komisař, pronásledován tímto případem, jej odmítá uzavřít a zahájí vlastní vyšetřování. Cořina minulost a její soukromé peklo začíná pomalu vyplouvat na povrch. Hříšnice je temný, strhující román, ve kterém je potřeba zpochybňovat pravdu na každém kroku. Není divu, že se stal světovým bestsellerem a předlohou pro úspěšný seriál.

Chcete si přečíst knihu?Hříšnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Hammesfahrová. Číst Hříšnice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY