Filmové právo: Autorskoprávní perspektiva

Filmové právo: Autorskoprávní perspektiva - Ivan David | Dcparkrx.org

.... Publikace poutavým jazykem a s historickými a filozofickými přesahy představuje filmové právo chápané jako soubor právních norem, s důrazem na autorskoprávní problematiku ... Filmové právo: Autorskoprávní perspektiva ... ... Filmové právo: Autorskoprávní perspektiva - Ivan David ... ... . Publikace poutavým jazykem a s historickými a filozofickými přesahy představuje filmové právo chápané jako soubor právních norem, s důrazem na autorskoprávní problematiku. V centru zájmu je přímá či nepřímá regulace výroby a distribuce filmu. Současná úprava filmového práva autorského v České rep ...

INFORMACE

AUTOR
Ivan David
DIMENZE
5,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Filmové právo: Autorskoprávní perspektiva.pdf

POPIS

Publikace poutavým jazykem a s historickými a filozofickými přesahy představuje filmové právo chápané jako soubor právních norem, s důrazem na autorskoprávní problematiku. V centru zájmu je přímá či nepřímá regulace výroby a distribuce filmu. Současná úprava filmového práva autorského v České republice je přiblížena i prostřednictvím náhledu na jeho historické podoby. Srovnáním s filmovým právem v dalších zemích, zejména ve Spojených státech amerických, publikace načrtává kritické body i možné inspirace. Kniha na toto téma byla několik let očekávána jak v oblasti kinematografie, tak právní praxe, je jedinou publikací přehledně podávající výklad filmového práva a je důležitá pro všechny profese filmového průmyslu, právníky i studenty práva.

Chcete si přečíst knihu?Filmové právo: Autorskoprávní perspektiva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan David. Číst Filmové právo: Autorskoprávní perspektiva Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY