Multidetektorová výpočetní tomografie: Perfuzní vyšetření

Multidetektorová výpočetní tomografie: Perfuzní vyšetření - Jiří Ferda, | Dcparkrx.org

... šestnáctiřadým, šedesátičtyřřadým, dvouzdrojovým první generace a dvouzdrojovým druhé generace ... Multidetektorová výpočetní tomografie. Perfuzní vyšetření ... . Předmět seznamuje s principy zobrazování pomocí výpočetní tomografie. Podrobně jsou probrány asistenty CT vyšetření jednotlivých vyšetřovaných oblastí. Popisuje přípravu pacienta k vyšetření a postupy při podávání kontrastních látek. ... MÍRKA, Hynek a BAXA, Jan. Multidetektorová výpočetní tomografie: technika ... Kniha Multidetektorová výpočetní tomografie.Tec ... Multidetektorová výpočetní tomografie. Perfuzní vyšetření ... . Multidetektorová výpočetní tomografie: technika ... Kniha Multidetektorová výpočetní tomografie.Technika vyšetření (Jiří Ferda, Hynek Mírka, Jan Baxa) - pohodlný nákup v kníhkupectve na medicinskaliteratura.sk Multidetektorová výpočetní tomografie (e-kniha) Perfuzní vyšetření. ... části jsou rozebrány základní technické a matematické principy metody a pracovní postupy při provádění vyšetření. Jsou popsány vlastnosti mikrocirkulace za normálních i patologických podmínek a její vztah k zobrazení perfuze. BRVT0422p Výpočetní tomografie II - princip, diagnostický přínos - přednáška BRVT0321p && BRVT0321c Předmět je zařazen také v obdobích podzim 2009 , podzim 2010 , podzim 2011 , podzim 2012 , podzim 2013 , podzim 2014 , podzim 2015 , podzim 2016 , podzim 2017 , podzim 2018 , podzim 2019 ....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Ferda,
DIMENZE
10,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Multidetektorová výpočetní tomografie: Perfuzní vyšetření.pdf

POPIS

Publikace se zabývá problematikou teoretických základů a praktických aplikací perfuzního CT. V první části jsou rozebrány základní technické a matematické principy metody a pracovní postupy při provádění vyšetření. Jsou popsány vlastnosti mikrocirkulace za normálních i patologických podmínek a její vztah k zobrazení perfuze. Dvě kapitoly se věnují problematice radiační zátěže při CT vyšetřeních. Na závěr jsou uvedeny příklady vyšetřovacích protokolů používaných na Klinice zobrazovacích metod FN Plzeň. Ve druhé části monografie jsou na konkrétních klinických případech vysvětleny praktické aplikace metody při vyšetřování různých orgánů. Důraz je kladen na vyšetřování cévních onemocnění mozku a nádorových onemocnění. Jsou rovněž uvedeny příklady vyšetřování ischemické choroby srdeční včetně zátěžového vyšetření a využití dat z perfuzního CT pro dynamickou (4D) CT angiografii.

Chcete si přečíst knihu?Multidetektorová výpočetní tomografie: Perfuzní vyšetření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Ferda,. Číst Multidetektorová výpočetní tomografie: Perfuzní vyšetření Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY