Dítě číslo 44

Dítě číslo 44 - Tom Rob Smith | Dcparkrx.org

...v poté, co odmítne udat svou vlastní ženu Raisu (Noomi Rapace) pro zradu ... Dítě číslo 44 (2015) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... .Leo a Raisa jsou vykázáni z Moskvy do pochmurného vyhnanství. Online Dítě číslo 44. V Sovětského svazu 50. let minulého století válečný hrdina a idealistický vyšetřovatel Leo Demidov věří v zákony i v režim. Když ale začne pátrat po mnohonásobném vrahovi, stane se sám objektem státního vyšetřovní. Dítě číslo 44 a televízny program. Pozrite si najbližšie vysielanie ... Dítě číslo 44 (2015) - SMS.cz ... . Dítě číslo 44 a televízny program. Pozrite si najbližšie vysielanie filmu Dítě číslo 44 online v TV programe. Hodnotenie filmu, herecké obsadenie či... ‎Watch trailers, read customer and critic reviews and buy Dítě číslo 44 directed by Daniel Espinosa for 279,00 Kč. Dítě číslo 44 určitě stojí za přečtení. S jeho četbou se teď roztrhl pytel, především kvůli filmu, a musím přiznat, že i já jsem Dítě trochu popostrčila ve frontě, abych mohla na film do kina. Román Dítě číslo 44, zdařilý a oceňovaný debut mladého britského autora Toma Roba Smithe, vychází ze skutečného případu sériového vraha Andreje Čikatyla. Příslušník MGB Lev Děmidov pátrá po pachateli vražd dětí, ačkoli tím porušuje veškerá nařízení svého úřadu, ruské tajné policie, a nakonec riskuje ... Dítě číslo 44 - audiokniha obsahuje dramatizaci napínavého thrilleru ze stalinského Ruska a Ukrajiny. Autor Tom Rob Smith. Režie Dimitrij Dudík. Účinkují Martin Myšička, Dana Černá, Jan Vlasák, David Novotný, Miroslav Táborský, Jaroslav Kepka, Luba Skořepová, Helga Čočková, Stanislav Majer, Aleš Procházka, Martin Písařík, Ljuba Krbová, Kamil Halbich, Marek ... Lev Děmidov je válečný hrdina, jeho svědomitá práce pro sovětskou tajnou policii mu zajistila postavení, dobré bydlení pro sebe i pro rodiče a krásnou ženu. Nikdo si ale nemůže být ničím jistý, Děmidov odmítne udat svou ženu a je státní mocí ze dne na den degradován a poslán do vyhnanství. Zde narazí na vraždu, která se podobá jinému případu, označenému za ... Thriller Dítě číslo 44 uvede v pražské předpremiéře autor knižního bestselleru Tom Rob Smith. Do České republiky přijede spisovatel Tom Rob Smith, autor cenami ověnčeného knižního bestselleru Dítě číslo 44. Osobně zde do kin uvede stejnojmenný... Román Dítě číslo 44, zdařilý a oceňovaný debut mladého britského autora Toma Roba Smithe, vychází ze skutečného případu sériového vraha Andreje Čikatyla. Příslušník MGB Lev Děmidov pátrá po pachateli vražd dětí, ačkoli tím porušuje veškerá na...

INFORMACE

AUTOR
Tom Rob Smith
DIMENZE
5,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě číslo 44.pdf

POPIS

Když strach dokáže umlčet celý národ, alespoň jeden člověk musí vyslovit pravdu... Sovětský svaz, rok 1953. Stalinův železný stisk neustále sílí. Brutální praktiky ministerstva státní bezpečnosti (MGB) nejsou žádným tajemstvím. Režim dokonce občanům přikazuje věřit, že socialistické společnosti se podařilo zcela vymýtit zločinnost. Když se u železniční trati v Moskvě najde mrtvola malého chlapce, zaskočí příslušníka MGB Lva Děmidova - válečného hrdinu, upřímně oddaného režimu - tvrzení příbuzných oběti, že šlo o vraždu. Lev splní rozkaz nadřízených a pomůže zatajit fakta, začnou v něm však hlodat pochybnosti. Brzy poté se jeho život převrátí naruby. Lva degradují a s manželkou Raisou, podezřelou ze špionáže, pošlou do zapadlého města na Urale. Ke svému překvapení Lev zjistí, že k vraždám dětí dochází i tam. Manželé si dobře uvědomují, že později je čeká mnohem tvrdší trest než pouhé vyhnanství. Snad právě proto se rozhodnou riskovat život a pátrat po vrahovi na vlastní pěst. Román Dítě číslo 44, zdařilý a oceňovaný debut mladého britského autora Toma Roba Smithe, vychází ze skutečného případu sériového vraha Andreje Čikatila. Román s reálným pozadím nabízí kromě strhujícího kriminálního příběhu i děsivý obraz diktatury, která se drží u moci jen díky stupňovanému teroru.

Chcete si přečíst knihu?Dítě číslo 44 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Rob Smith. Číst Dítě číslo 44 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY