Jak získat vysněnou práci

Jak získat vysněnou práci - Vlastimil Orlita | Dcparkrx.org

...ci. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Jak získat vysněnou práci ... Jak získat vysněnou práci - Vlastimil Orlita | KOSMAS.cz ... ... . ORLITA Vlastimil. Info: BizBooks, 2015 (1.) - brož., 120 str. EAN: 9788026503712 ISBN: ... Jak získat vysněnou práci Vlastimil Orlita. Úspěch, kariéru, spokojenost i životní štěstí máte ve vlastních rukou! Pokud chcete mít vysněnou práci, je potřeba si ji nejdříve vysnít. Mít svůj sen. Sen sám o sobě ale nestačí. Svému snu musíte také věřit a být ochotni za ním jít a to i ... Jak se správně chovat na pohovoru? 7 tipů, jak získat ... ... . Mít svůj sen. Sen sám o sobě ale nestačí. Svému snu musíte také věřit a být ochotni za ním jít a to i přes překážky, které ... Jak získat vysněnou práci 2015; Jak chutná dohoda 2019; Kniha Jak získat vysněnou práci je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 6x: Čtenářské výzvě ... Po přečtení by si zaměstnavatel měl říct, to je člověk, kterého já hledám. Kromě emočního pocitu, by měla být z dopisu cítit racionalita. Popište, proč chcete tuto práci a co vás na ní nejvíce zajímá. Další dobrou informací je, co byste chtěli rozvíjet, pokud práci získáte. Zaručeným receptem je negativní ... Jak získat vysněnou práci. Kdo napsal knihu Jak získat vysněnou práci? Autorem je Vlastimil Orlita. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Nabídky na Najdi svou vysněnou práci z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Najdi svou vysněnou práci.Informace, hodnocení a komentáře k Najdi svou vysněnou práci Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Najdi svou vysněnou práci doručí dle Vašich požadavků. Hledáte Jak získat vysněnou práci od Vlastimil Orlita? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Najít práci zejména v dnešní době nebývá snadné. Své šance na úspěch zvýšíte tím, že se vyvarujete zbytečných chyb. Například je dobré si pamatovat, jaké firmy jste již oslovili. Pošlete-li firmě svůj životopis několikrát, nemusíte vyvolat zrovna dobrý dojem. Jak si najít práci snů? Poradíme vám. Co vás baví a v čem jste dobří? Skvělé zaměstnání automaticky nemusí být zrovna to, kde se na výplatní pásce skví o řád vyšší suma než dosud. Jděte na to jinak, peníze by rozhodně neměly být tím jediným aspektem, který vás na nové profesi bude zajímat. ... tady je také ......

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Orlita
DIMENZE
12,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak získat vysněnou práci.pdf

POPIS

Úspěch, kariéru, spokojenost i životní štěstí máte ve vlastních rukou! Pokud chcete mít vysněnou práci, je potřeba si ji nejdříve vysnít. Mít svůj sen. Sen sám o sobě ale nestačí. Svému snu musíte také věřit a být ochotni za ním jít a to i přes překážky, které vás na cestě čekají. Největší zábrany máme podle autora této knížky uvnitř sebe. Je nutné se na ně podívat a změnit své fungování, abychom sami sobě nebránili ve štěstí. Zkušený poradce Vlastimil Orlita vás provede procesem hledání práce od fáze snění až do nalezení VAŠEHO pracovního místa. Ke zprostředkování zkušeností a předání základních principů úspěchu v oblasti hledání práce využívá živé příběhy svých klientů i lidí z blízkého okolí. Píše mimo jiné o tom, jak je důležité vědět, kam se v životě chcete dostat, v čem vynikáte a co vás baví. A když v tomto máte jasno, tak je nezbytně nutné začít jednat a postarat se, abyste se dostali přesně tam, kam chcete. Nestačí jen vědět, co máte dělat. Musíte to udělat. Kniha bourá zažité stereotypy a používaná dogmata. Vybízí k aktivitě, přemýšlení a převzetí odpovědnosti za svoji životní a pracovní spokojenost. V knížce dále najdete: - čím se liší úspěšní lidé od neúspěšných - jak je důležité mluvit o sobě a svých pocitech – být sami sebou - jak to udělat, abyste byli pro zaměstnavatele zajímaví - jak získat zdravé sebevědomí - jak napsat motivační dopis a CV, aby skutečně vypovídalo o tom, kdo jste - jak o sobě mluvit a přemýšlet Vlastimil Orlita podniká v oblasti vzdělávání a poradenství. Zaměřuje se výhradně na komerční sektor. Jeho názory a myšlenky jsou nezvyklé, netradiční a provokující. Nemá rád stádovitost a vadí mu průměrnost. Snaží se úspěch stavět na aktivním přístupu lidí a na posilování jejich jedinečnosti.

Chcete si přečíst knihu?Jak získat vysněnou práci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Orlita. Číst Jak získat vysněnou práci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY