Karibské spojky aneb Tam, kde najdeš poklad, aniž bys hledal

Karibské spojky aneb Tam, kde najdeš poklad, aniž bys hledal - Kateřina Dehningová, | Dcparkrx.org

...změry: 12,5 × 20,7 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Karibské Spojky a Cali / Křest Dvou Knížek Z Literární ... ... . vydání) Podtitul: aneb Tam, kde najdeš poklad, aniž bys hledal Autorka cestopisů nás tentokrát zavede na výletní loď brázdící vlny Karibiku s množstvím ostrovů a ostrůvků, které prozkoumává se svou dcerou. Karibské spojky zpět na výběr knih. U této knihy je ukázka k dispozici. Rozklikněte obrázek pro zobrazení. aneb Tam, kde najdeš poklad, aniž bys hledal ... Těžko najdete na světě místo, kde se ... Kateřina Dehningová | Databáze knih ... ... Těžko najdete na světě místo, kde se za relativně krátké historické období vystřídala vojska různých národů, spoutaní galejníci, nadšení misionáři ... Karibské spojky. aneb tam, kde najdeš poklad, aniž bys hledal. Kateřina Dehningová. Nakladatelství Lidové noviny , 2015 Všechny informace o produktu Mapy Karibské spojky Kateřina Dehningová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Karibské spojky Kateřina Dehningová. Karibské spojky aneb Tam, kde najdeš poklad, aniž bys hledal Kateřina Dehningov á, ... aneb Tam, kde najdeš poklad, aniž bys hledal Au...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Dehningová,
DIMENZE
11,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Karibské spojky aneb Tam, kde najdeš poklad, aniž bys hledal.pdf

POPIS

Autorka cestopisů nás tentokrát zavede na výletní loď brázdící vlny Karibiku s množstvím ostrovů a ostrůvků, které prozkoumává se svou dcerou. Popisy jednotlivých destinací doplňují i vtipné glosy a příběhy z paluby obřího plavidla. Ve druhé části knihy se podrobně věnuje ostrovu Svaté Lucie a její dojmy a zkušenosti doplňují i svérázné texty jejího zdejšího průvodce a dobrého pozorovatele Wendella. Těžko najdete na světě místo, kde se za relativně krátké historické období vystřídala vojska různých národů, spoutaní galejníci, nadšení misionáři, doufající zlatokopové, dobrodružní objevitelé, pracovití farmáři, původní zajímavé obyvatelstvo, otroci z Afriky i Evropy a piráti na lodích plných pokladů.

Chcete si přečíst knihu?Karibské spojky aneb Tam, kde najdeš poklad, aniž bys hledal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Dehningová,. Číst Karibské spojky aneb Tam, kde najdeš poklad, aniž bys hledal Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY