Kapitoly z teorie spravedlivé války

Kapitoly z teorie spravedlivé války - Josef Velek | Dcparkrx.org

...ální vědy, svazek 51ISBN 978-80-7007-425-1354 stran, vázanáDatum vydání: 15 ... Kniháreň Slova - apríl 2015 | noveslovo.sk ... . 3. 2015 Trávit čas knihou Kapitoly z teorie spravedlivé války! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Kapitoly z teorie spravedlivé války a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Problémy války a míru patří mezi klasická témata a na počátku 21. století ožívají v nové podobě. Kniha vychází ze současných diskusí v ... Kapitoly z teorie spravedlivé války - Josef Velek | Knihy ... ... . století ožívají v nové podobě. Kniha vychází ze současných diskusí v analytické morální a politické filosofii, jež se týkají otázek globální spravedlnosti, globálního konstitucionalismu a globálního vládnutí. Na tomto pozadí podává originálním způsobem analytický a systematický výklad ... Kapitoly z teorie porovnaj ceny v 6 obchodoch od 7 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp KAPITOLY Z TEORIE SPRAVEDLIVÉ VÁLKY (JOSEF VELEK) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Objednávejte knihu Kapitoly z teorie spravedlivé války v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kapitoly z teorie spravedlivé války. Kdo napsal knihu Kapitoly z teorie spravedlivé války? Autorem je Josef Velek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kapitoly z teorie spravedlivé války. Bernhard Sutor: Od spravedlivé války ke spravedlivému míru? Prečo si ľudstvo, spojené dnes do globálneho spoločenstva, svetovú vojnu už nemôže dovoliť? Aké cesty vedú k usporiadaniu, ktoré by zabraňovalo vojnám a umožňovalo pokojné urovnávanie konfliktov? Seminárna sála, Klariská 5 Kapitoly z teorie spravedlivé války ... Na tomto pozadí podává originálním způsobem analytický a systematický výklad základních pojmů teorie spravedlivé války, k nimž patří právo na sebeurčení a na sebeobranu, zdůvodnění principů spravedlivé války, vztah mezi preventivní a předjímající válkou, charakteristika ... Buďte první, kdo ohodnotí "Kapitoly z teorie spravedlivé války; Velek Josef" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Kapitoly z teorie spravedlivé války ... Na tomto pozadí podává originálním způsobem analytický a systematický výklad základních pojmů teorie spravedlivé války, k nimž patří právo na sebeurčení a na sebeobranu, zdůvodnění principů spravedlivé války, vztah mezi preventivní a předjímající válkou, charakteristika ... Kapitoly z teorie spravedlivé války autor: Velek Josef dopor. cena: 210 Kč naše cena: 195Kč...

INFORMACE

AUTOR
Josef Velek
DIMENZE
5,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapitoly z teorie spravedlivé války.pdf

POPIS

Problémy války a míru patří mezi klasická témata a na počátku 21. století ožívají v nové podobě. Kniha vychází ze současných diskusí v analytické morální a politické filosofii, jež se týkají otázek globální spravedlnosti, globálního konstitucionalismu a globálního vládnutí. Na tomto pozadí podává originálním způsobem analytický a systematický výklad základních pojmů teorie spravedlivé války, k nimž patří právo na sebeurčení a na sebeobranu, zdůvodnění principů spravedlivé války, vztah mezi preventivní a předjímající válkou, charakteristika války za národní osvobození a občanské války, humanitární intervence a odpovědnost ochraňovat, práva a povinnosti vojáků a civilistů ve válce, otázky terorismu, nejvyšší ohrožení a normativní otázky jaderné války. Kniha je určena jak odborníkům z oblasti filosofie, politologie, globálních studií, teorie mezinárodních vztahů a mezinárodního práva, tak i všem, koho tyto závažné problémy znepokojují.

Chcete si přečíst knihu?Kapitoly z teorie spravedlivé války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Velek. Číst Kapitoly z teorie spravedlivé války Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY