Zázraky v praxi: Jak si uchovat pevné zdraví a vitalitu

Zázraky v praxi: Jak si uchovat pevné zdraví a vitalitu - Arielle Essex | Dcparkrx.org

...aktické psychologie neurolingvistického programování zjistila, jak rozehnat vlastní „myšlenkový oblak" a obnovit vnitřní klid ... Zázraky v praxi | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Zájem o nové vědecké výzkumy a objevování alternativních technik ... Zdraví, hubnutí a sport; ... Zázraky v praxi - Jak si uchovat pevné zdraví a vitalitu. ... jak rozehnat vlastní „myšlenkový oblak" a obnovit vnitřní klid. Zájem o nové vědecké výzkumy a objevování alternativních technik, léčebných metod, mysticismu a duchovních zásad jí pomohly sestavit strategii, která ukazuje, jak ... Knihy » Zázraky v praxi » AKCIA - Argo (1) » AKCIA - Špeciálna zľava (44) » AKCIA od 0,10 EUR (157) ... Zázraky v praxi Jak ... Zázraky v praxi - Eugenika.sk ... ... Knihy » Zázraky v praxi » AKCIA - Argo (1) » AKCIA - Špeciálna zľava (44) » AKCIA od 0,10 EUR (157) ... Zázraky v praxi Jak si uchovat pevné zdraví a vitalitu. Autor: ... jak rozehnat vlastní „myšlenkový oblak" a obnovit vnitřní klid. Zájem o nové vědecké výzkumy a objevování alternativních technik, léčebných ... V knize , kterou držíte v ruce, najdete nejenom odpovědi na všechny tyto otázky, ale uvidíte, jak je prakticky řešit. Arielle vás povede po vaší jedinečné cestě za uzdravením, k naplněnému životu ve svobodě. Naučíte se zkrátka, jak jít zázrakům naproti! (jak si uchovat pevné zdraví a vitalitu) Dům knihy.cz > Knihy > Zdraví > Zázraky v praxi. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Zázraky v praxi. Jak si uchovat pevné zdraví a vitalitu. ESSEX Arielle. Info: Synergie, 2015 (1.) - brož., 312 str. Zázraky v praxi. Jak si uchovat pevné zdraví a vitalitu. Arielle Essex. Synergie , 2014 Zázraky v praxi - Jak si uchovat pevné zdraví a vital...

INFORMACE

AUTOR
Arielle Essex
DIMENZE
6,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázraky v praxi: Jak si uchovat pevné zdraví a vitalitu.pdf

POPIS

Když Arielle Essexová zjistila, že má nádor na mozku, byla přesvědčena, že jí v léčbě pomůže, když se zbaví stresu, který v životě prožívá. Uplatněním praktické psychologie neurolingvistického programování zjistila, jak rozehnat vlastní „myšlenkový oblak“ a obnovit vnitřní klid. Zájem o nové vědecké výzkumy a objevování alternativních technik, léčebných metod, mysticismu a duchovních zásad jí pomohly sestavit strategii, která ukazuje, jak se můžete aktivně zapojit do procesu vlastního uzdravování. V této podnětné knize se autorka svěřuje čtenáři s vlastními pocity a postoji při setkání s těžkou situací. Protože si sama takovou krizí, prošla rozumí tomu, na co se lidé nejčastěji ptají: Jak mohu pomoci, aby se stal zázrak, když ho potřebuji? Jak se mi to mohlo stát a proč zrovna teď? Jak je možné, že k tomu přispělo mé myšlení? Jak mohu tento problém vyřešit a zbavit se ho hned? Jak je možné odpustit neodpustitelné a nechat to být? Jak se mohu uzdravit a zabránit tomu, aby se mi nemoc vrátila? V knize , kterou držíte v ruce, najdete nejenom odpovědi na všechny tyto otázky, ale uvidíte, jak je prakticky řešit. Arielle vás povede po vaší jedinečné cestě za uzdravením, k naplněnému životu ve svobodě. Naučíte se zkrátka, jak jít zázrakům naproti!

Chcete si přečíst knihu?Zázraky v praxi: Jak si uchovat pevné zdraví a vitalitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arielle Essex. Číst Zázraky v praxi: Jak si uchovat pevné zdraví a vitalitu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY