Falešný agent

Falešný agent - Alex Berenson | Dcparkrx.org

...A. K vyšetřování je přizván bývalý agent CIA John Wells, než však ve vyšetřování výrazněji pokročí, ukáže se, že tip byl pravdivý ... FeMaLe Agent BaCkRooM Casting FaKe Agent Czech ... - YouTube ... . Falešný agent Alex Berenson Nakladatel: KNIHA ZLÍN 2015 Falešný agent Prodej skončil Do jednoho istanbulského hotelu dorazí varování, že íránské síly mají v úmyslu zabít tamního rezidenta CIA. K vyšetřování je přizván bývalý agent CIA John Wells, než však ve vyšetřování výrazněji pokročí, ukáže se, že tip byl pravdivý. FeMaLe Agent BaCkRooM Casting FaKe Agent Czech Girls İnterview 12 ( falešný agent )český dabing. Czech Casting Channel 2016-03-08 15:26:01. 31,5 ... The Counterfeit Agent (John Wells, #8) by Alex Berenson ... . FeMaLe Agent BaCkRooM Casting FaKe Agent Czech Girls İnterview 12 ( falešný agent )český dabing. Czech Casting Channel 2016-03-08 15:26:01. 31,588. Views . 0. 0. favorite. favorite. 0 0. Share this with your friends via: ...

INFORMACE

AUTOR
Alex Berenson
DIMENZE
6,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešný agent.pdf

POPIS

Do jednoho istanbulského hotelu dorazí varování, že íránské síly mají v úmyslu zabít tamního rezidenta CIA. K vyšetřování je přizván bývalý agent CIA John Wells, než však ve vyšetřování výrazněji pokročí, ukáže se, že tip byl pravdivý. Což znamená, že následující varování ze stejného zdroje bude bráno skutečně velice vážně. A varování to není ledajaké – na loď plující z Dubaje do Spojených států se měla podle něj dostat zásilka s radioaktivním materiálem. Jak riziko vzrůstá a vláda mobilizuje síly, je Wells vyslán na privátní misi s cílem vypátrat pravdu. Jde po stopě od Guatemaly přes Thajsko a Hong Kong až po Istanbul a využívá přitom veškeré své znalosti i schopnost nenápadně se pohybovat v arabském světě. Bude to ale stačit k odvrácení války, nad jejíž propastí se Spojené státy ocitly?

Chcete si přečíst knihu?Falešný agent ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex Berenson. Číst Falešný agent Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY