Úvod do dramaterapie: Divadlo a léčba Ariadnina nit

Úvod do dramaterapie: Divadlo a léčba Ariadnina nit - Sue Jenningsová | Dcparkrx.org

...a léčba : Ariadnina nit) Předmětná hesla Dramaterapie ... Populárně naučná - Životní pomoc, psychologie | knizniklub.cz ... . Související tituly dle názvu: Ariadnina nit Bajtlik Jan Cena: 439 Kč Využití dramaterapie na detoxikačním oddělení ... Kupte knihu Úvod do dramaterapie od Sue Jennings na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Dramaterapie je v současnosti uznávaný obor s širokým využitím při práci s nejrůznějšími skupinami. V této knize představuje Sue Jenningsová dramaterapeu ... PDF 2019 - Zvířátka levou zadní - Prazska PDF ... . V této knize představuje Sue Jenningsová dramaterapeutický přístup „léčebného divadla" a popisuje, jakým způsobem je divadlo neoddělitelnou součástí naší kulturní zkušenosti, a jaké prostředky poskytuje při setkání s netvorem v srdci labyrintu. Dramaterapie je v současnosti uznávaný obor s širokým využitím při práci s nejrůznějšími skupinami. V této knize představuje Sue Jenningsová dramaterapeutický přístup „léčebného divadla" a popisuje, jak...

INFORMACE

AUTOR
Sue Jenningsová
DIMENZE
7,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do dramaterapie: Divadlo a léčba Ariadnina nit.pdf

POPIS

Dramaterapie je v současnosti uznávaný obor s širokým využitím při práci s nejrůznějšími skupinami. V této knize představuje Sue Jenningsová dramaterapeutický přístup „léčebného divadla“ a popisuje, jakým způsobem je divadlo neoddělitelnou součástí naší kulturní zkušenosti, a jaké prostředky poskytuje při setkání s netvorem v srdci labyrintu. V konfrontaci s psychologickým a psychoterapeutickým pohledem, čtenáře pomocí základů dramaterapie přesvědčuje, že dramatický vývoj jedince je primárním procesem vývoje, formujícím pod vlivem kultury člověka od jeho početí. Zastává názor, že pomocí dramatu a divadla, stejně jako průzkumem vlastní „dramatické“ minulosti, se otevírá nová cesta k sebepoznání a k sebenaplnění, jakožto životaschopná alternativa k zaběhnuté praxi. Vedle mnoha příkladů kniha rovněž obsahuje cvičení a dotazníky použitelné v praxi se studenty nebo pro sebepoznání, které osvětlují vztah mezi divadlem, léčbou a teoretickými základy dramaterapie.

Chcete si přečíst knihu?Úvod do dramaterapie: Divadlo a léčba Ariadnina nit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sue Jenningsová. Číst Úvod do dramaterapie: Divadlo a léčba Ariadnina nit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY