Rychlopalba

Rychlopalba - Štěpán Kopřiva | Dcparkrx.org

...A, Kanada, 1990 Rychlopalba je vtipný, syrový a hlavně skvělý román! Po úspěšném detektivním thrilleru Mrtvá šelma (Procházka, Smolíková) vám nakladatelství Walker & Volf přináší drsný detektivní román ze současné Prahy ... Rychlopalba: Rychlopalba - bazar | Databáze knih ... . „Volání po velkém společenském románu bylo vyslyšeno. Rychlopalba Štěpána Kopřivy nabízí ... Na těchto stránkách najdete kalendář OTEVŘENÝCH střeleckých soutěží z celé republiky, tzn. takových soutěží, kde Vám stačí zbrojní průkaz a vlastní zbraň a přitom NEMUSÍTE být členem žádné střelecké organizace. Vaše soutěž zde může být také, více info zde. NOVINKY Zobrazit všechny novinky… Rychlopalba. ... Rychlopalba : Detektivky, thrillery : Nejlepší audioknihy ... ... . takových soutěží, kde Vám stačí zbrojní průkaz a vlastní zbraň a přitom NEMUSÍTE být členem žádné střelecké organizace. Vaše soutěž zde může být také, více info zde. NOVINKY Zobrazit všechny novinky… Rychlopalba. Všeobecné informace: Autor: Kopřiva Štěpán: Anotace: Kriminální román českého prozaika, scénáristy a autora komiksových libret je příběhem policejního příslušníka, který se rozhodne vyhovět prosbě bývalého spolužáka a pátrá po jeho zmizelé neteři....

INFORMACE

AUTOR
Štěpán Kopřiva
DIMENZE
12,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Rychlopalba.pdf

POPIS

Co byste dělali, kdyby u vás jednoho večera zazvonila policie a sdělila vám, že už několik let ubližujete vlastnímu dítěti, a nevíte o tom?Co byste dělali, kdyby vám psychiatři řekli, že trpíte poruchou osobnosti, a zavřeli vás do blázince?Přesně tohle se totiž stalo Olze Turnečkové... a přestože se tomu její okolí zprvu vzpíralo uvěřit, muselo se s tím nakonec smířit. Ano, Olga zřejmě opravdu týrala vlastní dceru.Jenže pak Olžin bratr objeví stopu, že by všechno mohlo být trochu jinak. Že možná existuje osoba, která využila Olžiny duševní nemoci a celou dobu s ní zákeřně manipulovala.Nedá se přímo říct, že si Olžin bratr najme detektiva. Spíš si tak trochu pronajme policajta.Ten policajt jsem já.A na to, co jsem při odkrývání pravdy musel udělat, nejsem vůbec hrdý.

Chcete si přečíst knihu?Rychlopalba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpán Kopřiva. Číst Rychlopalba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY