Měl to být hezký život

Měl to být hezký život - Andrea Coddington | Dcparkrx.org

... na světě. 40K likes. ☆ „Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život ... Měl to být hezký život - bazar | Databáze knih ... ." Může to být užívání hormonální antikoncepce, onemocnění štítné žlázy, obezita, permanentní stres, ale i nevhodný životní styl. "Nedávno nás vyhledal muž, jehož puls byl už déle nad normou. Ukázalo, že denně vypil deset až dvacet káv a k tomu ještě několik kolových nápojů. Rodinný typ, který bude pro každou legraci, ale zároveň bude umět brát život vážně. Někoho, ... Měl to být hezký život - bazar | Databáze knih ... . Rodinný typ, který bude pro každou legraci, ale zároveň bude umět brát život vážně. Někoho, kdo mě podrží v nepříjemných situacích. Nemusí to být boháč, ale měl by mít určité zázemí a měl by se umět postarat o rodinu. Samozřejmě musí být upřímný a věrný, tyhle dvě vlastnosti vyžaduju především. Informace a zprávy z Bruntálu a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě. Měl by být optimistický,hodný,láskyplný,měl by mít rád humor,neměl by si na všechno a na všechny ztěžovat,mělo by se s ním bavit o všem možném atd. Souhlasím - 2 • Nesouhlasím Nahlásit...

INFORMACE

AUTOR
Andrea Coddington
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Měl to být hezký život.pdf

POPIS

Měl to být hezký život je příběhem o lásce, americkém snu, ale i pádu, kdy hlavní hrdinka Dara přichází o všechno. Mladá žena využije nabídnutou příležitost a odchází do USA na postgraduální studium. Prostředí New Yorku přináší spoustu nových zážitků a také velkou lásku. Společně s Collinem zakládají rodinu a Dara se ocitne v prominentní čtvrti Upper West Side na Manhattanu. Prostředí New Yorku Daru inspiruje, realizuje se v práci a žije krásným plnohodnotným vztahem. Zdá se, že má opravdu všechno. Žije svůj sen... Osud mu ale nepřeje. První rána přichází, když brzy po narození vytouženého dítěte bojuje pár o jeho život. Když už se vyčerpané Daře zdá, že se vše začíná obracet k lepšímu, neočekávaně osud zasáhne podruhé, tentokrát však už nenávratně.

Chcete si přečíst knihu?Měl to být hezký život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Coddington. Číst Měl to být hezký život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY