Překonejte rakovinu: průvodce sebeléčením

Překonejte rakovinu: průvodce sebeléčením - Walter Last | Dcparkrx.org

...l: Overcoming Cancer: A Guide to Self-healing in 10 Simple Steps ... Překonejte rakovinu - průvodce sebeléčením - Walter Last ... ... . ... jak rakovinu porazit, je to však často zároveň matoucí, protože řada nemocných neví, kde začít a kterou metodu léčby si zvolit. ... Průvodce světem léčivých potravin ... Kniha: Překonejte rakovinu -- Průvodce sebeléčením - Walter Last. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět ot ... Překonejte rakovinu průvodce sebeléčením - Walter Last od ... ... . 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Očekávejte zázrak a udělejte vše pro to, aby se stal skutečností. (průvodce sebeléčením) Předmětná hesla Kniha Překonejte rakovinu - průvodce sebeléčením nabízí alternativní pohled na léčbu rakoviny. Svým způsobem je povzbudivé vědět, že existuje mnoho způsobů, jak rakovinu porazit, je to však často zároveň matoucí, protože řada nemocných neví, kde začít a kterou metodu léčby si zvolit. Překonejte rakovinu průvodce sebeléčením. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím neho...

INFORMACE

AUTOR
Walter Last
DIMENZE
4,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Překonejte rakovinu: průvodce sebeléčením.pdf

POPIS

Mnoha lidem se podařilo překonat pokročilou a běžnými lékařskými postupy nevyléčitelnou rakovinu mnoha jinými metodami, existují však i případy, kdy bohužel nebyla účinná žádná léčba. Svým způsobem je povzbudivé vědět, že existuje mnoho způsobů, jak rakovinu porazit, je to však často zároveň matoucí, protože řada nemocných neví, kde začít a kterou metodu léčby si zvolit. Autor této knihy Walter Last všechny dostupné informace uspořádal do podoby uceleného programu, který vám dává šanci překonat rakovinu bez ohledu na to, kterou část vašeho těla zasáhla a v jak pokročilém stádiu je.

Chcete si přečíst knihu?Překonejte rakovinu: průvodce sebeléčením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Walter Last. Číst Překonejte rakovinu: průvodce sebeléčením Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY