Řez do tuhého: Dva roky, 262 mrtvol aneb vzpomínky soudní lékařky

Řez do tuhého: Dva roky, 262 mrtvol aneb vzpomínky soudní lékařky - Judy Melinek, | Dcparkrx.org

...oáry Literatura naučná Literatura světová Dva roky, 262 mrtvol aneb vzpomínky soudní lékařky - Judy Melinek, T ... Řez do tuhého: Dva roky, 262 mrtvol aneb vzpomínky soudní ... ... .J. Mitchell e-kniha Memoáry soudní lékařky. Roky bylo soudní lékařství tabu. Pak ale přišly seriály jako CSI: Kriminálka Las Vegas a z forenzních patologů se staly hvězdy. Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb vzpomínky soudní lékařky 2014 Žánry autora Detektivky Literatura světová Biografie a memoáry Literatura naučná Stovky knih zdarma jako i nové knižní bestsellery. Ukázky každé knihy zdarma, knížky dostupné okamžitě, platba SMSkou nebo platební kartou. Ušetříte 30-50%. ... Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní ... ... . Ukázky každé knihy zdarma, knížky dostupné okamžitě, platba SMSkou nebo platební kartou. Ušetříte 30-50%. Čtěte kdekoliv a kdykoliv s Ebux Wooky! Řez do tuhého. Nakladatelství: Blue ... Dva roky, 262 mrtvol aneb vzpomínky soudní lékařky Autor: Judy Melinek M.D., T.J. Mitchell. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2014 Počet stran: 244 ... zároveň je skvělá vypravěčka - v mimořádně čtivém příběhu soudní lékařky, která svůj život dělí mezi manžela, malého ... Řez do tuhého (e-kniha) - Judy Melinek M.D. - Kariéru soudní lékařky začínala Judy Melinek na mimořádném místě a v mimořádném čase. Měla za sebou teprve pouhé dva měsíce praxe coby newyorská soudní lékařka, když došlo k útokům z 11. září 2001. Vyšetř Stovky knih zdarma jako i nové knižní bestsellery. Ukázky každé knihy zdarma, knížky dostupné okamžitě, platba SMSkou nebo platební kartou. Ušetříte 30-50%. Čtěte kdekoliv a kdykoliv s Ebux Wooky!...

INFORMACE

AUTOR
Judy Melinek,
DIMENZE
5,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Řez do tuhého: Dva roky, 262 mrtvol aneb vzpomínky soudní lékařky.pdf

POPIS

Roky bylo soudní lékařství tabu. Oběti vražd, těla v rozkladu - koho by podobné věci zajímaly? Pak ale přišly seriály jako CSI: Kriminálka Las Vegas a z forenzních patologů se staly hvězdy. Jaká je jejich práce doopravdy? Jak se vyrovnávají se smrtí? Přesvědčivý obraz o skutečném životě mezi mrtvými podává Judy Melinek. Prvotřídní soudní lékařka s talentem pro psaní memoárů. Kariéru soudní lékařky začínala Judy Melinek na mimořádném místě a v mimořádném čase. Měla za sebou teprve pouhé dva měsíce praxe coby newyorská soudní lékařka, když došlo k útokům z 11. září 2001. Vyšetřovala těla obětí anthraxových obálek, které vyděsily Spojené státy o měsíc později. V listopadu 2001 byla u identifikace obětí havárie letu 587, který se zřítil v Queens. Během dalších dvou let měla Judy „na pracovním stole“ 262 lidí i jejich částí. Oběti vražd, nehod, sebevrahy. Těla znetvořená, těla ve větším či menším stupni rozkladu. Jaká je práce forenzního patologa? Seriály jako CSI: Kriminálka Las Vegas ukazují pouze přijatelnější tvář. Skutečnost je přitom taková, že patří k fyzicky a psychicky nejnáročnějším povoláním vůbec. Společné nicméně mají televize a realita jedno – těla nikdy nelžou. A kdo jim umí naslouchat, tomu odhalí pravdu. Judy Melinek naslouchá mrtvým velice pozorně, zároveň je skvělá vypravěčka – v mimořádně čtivém příběhu soudní lékařky, která svůj život dělí mezi manžela, malého syna a mrtvé v chladících boxech, vám představí forenzní patologii bez příkras a bez patosu.

Chcete si přečíst knihu?Řez do tuhého: Dva roky, 262 mrtvol aneb vzpomínky soudní lékařky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Judy Melinek,. Číst Řez do tuhého: Dva roky, 262 mrtvol aneb vzpomínky soudní lékařky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY