Šli červotoči do houslí

Šli červotoči do houslí - Jiří Dědeček | Dcparkrx.org

...мпозитора Jiří Dědeček. К сожалению, стихи я оценить не могу, но иллюстрации Aneta Žabková очень обрадовали ... 1.ZŠ Litomyšl - Akademie 2009 - Kokomá Komá - YouTube ... . Если вдруг кто-то ... Jiří Dědeček - básník a písničkář. Vydavatelství: Galén Vydáno: 2011. První vydání legendární básnické sbírky z druhé poloviny 20. století, která - jak autor skromně poznamenává - vznikala převážně z přetlaku testosteronu. Jiří Dědeček - Šli červotoči do houslí ; Josef Kainar - Nevídáno, neslýcháno - tuto nemáme; HUMORNÁ PRÓZA O DOSPĚLÝCH: Alena Kastnerová - O nevyřáděném děd ... Jiří Dědeček: Šli červotoči do houslí | Hančí blog ... . Jiří Dědeček - Šli červotoči do houslí ; Josef Kainar - Nevídáno, neslýcháno - tuto nemáme; HUMORNÁ PRÓZA O DOSPĚLÝCH: Alena Kastnerová - O nevyřáděném dědečkovi; Roald Dahl - Prevítovi ; David Walliams - Příšerná teta Jiří Baťa: Dědeček Křeček kontra b*beček Hrušínský. Parlamentnílisty.cz, 21. 2. 2020 Nebyl by to ani principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský, aby se zase pořádně neodkopal a s nemalou, až uštěpačnou radostí a posměchem nerýpnul do postaršího člověka, pana dr. Křečka, nově řádně zvoleného ombudsmana jenom proto, že s ním nepluje na stejné lodi a co ... Huňatá čuňata. Jiří Dědeček. Huňatá čuňata jsou dalším pokračováním série říkanek pro děti i pro dospělé. Po úspěchu knížek Šli červotoči do houslí a Uleželé želé přichází tvůrčí dvojice J. Dědeček - A. Žabková s další dávkou laskavého absurdního humoru... Šli červotoči do houslí - Dramatický kroužek NUM.éra, ZŠ, Libáň zámek - velké nádvoří 13:00 Pletené pohádky - Kůzlátka a vlk, Divadýlko Kuba, Plzeň Ryneček 13:30 Čert a poklad - Nina Martínková a Martin Zajíček Valdštejn.nám. - u kostela sv....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dědeček
DIMENZE
3,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Šli červotoči do houslí.pdf

POPIS

Šli červotoči do houslí, pěkně se do nich zakousli… Krmili jsme racky kamením a klacky… Na to našem dvorečku dostal čuník horečku…A spousta jiných potrhlých příběhů ve verších s hravými ilustracemi animátorky Anety Žabkové. Co básnička, to legrační a barevný obrázek! Mnohé z veršů se už staly legendami, však také první vydání knihy v roce 2001 bylo vyznamenáno cenou IBBY za užití nonsensu v poezii. Knížka je sice určena hlavně dětem, ale praštěnými nápady potěší i dospělé.

Chcete si přečíst knihu?Šli červotoči do houslí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dědeček. Číst Šli červotoči do houslí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY