Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí

Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí - Richard Preston | Dcparkrx.org

...tná životopisná data protagonistů událostí, přehled všech mluvčích Charty 77, čs ... Knihy Richard Preston | Dobré Knihy.cz ... . novinářů a publicistů, kteří působili v exilu. Jde tedy o záznamy, osobní svědectví a paměti o vývoji našich novodobých dějin. Zákeřná Ebola je první knihou, která se dotýká celé šíře problematiky vzácných smrtících virů. Popisuje události v období let 1967 až 1993 - zavede čtenáře do odlehlé jeskyně v džungli, překypující uhynulými zvířaty, do letounu vezoucího na palubě živoucí virologickou bombu , do přísně utajených biologických laboratoří, k. de vojenští ... Minisérie The Hot Zone je adaptací knihy Zákeřná Ebola Richarda Pr ... Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí ... . de vojenští ... Minisérie The Hot Zone je adaptací knihy Zákeřná Ebola Richarda Prestona zabývající se problematikou šíření tohoto smrtícího virového onemocnění. Příběh podle skutečných událostí nás zavede na konec 80. let, kdy se ebola dostala do USA a jedna odvážná vědkyně se snažila zabránit jejímu šíření. Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí (Richard Preston) Richard Preston , Knižní klub (2014) Devět z deseti obětí infikovaných virem ebola zemře tak rychle a za tak otřesných okolností, že to děsí i experty na... Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí ... Svět podle Snoopyho: To nejlepší z komiksových stripů Peanuts 1970-1990. ... O skutečných událostech, které se staly u ČSA a které žádný autor vzpomínek dosud o ČSA nenapsal. Antikvariát Praha 4 - Antikvariát, prodej a výkup knih. Zákeřná ebola - příběh podle skutečných událostí. Autor: Richard Preston. Rok vydání: 1996. Vazba: Pevná / Původní. Stav: 1-jako nová. Kniha je v perfektním stavu, nečtená, jako nová....

INFORMACE

AUTOR
Richard Preston
DIMENZE
7,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí.pdf

POPIS

Devět z deseti obětí infikovaných virem ebola zemře tak rychle a za tak otřesných okolností, že to děsí i experty na smrtelné choroby. Objevil se v roce 1976 v Zairu (dnešní Demokratická republika Kongo), v devadesátých letech se rozšířil do několika dalších afrických zemí. A jeho hrozba je zpět… Zákeřná ebola je první knihou, která se dotkla celé šíře problematiky vzácných smrtících virů. Popisuje události od zachycení výskytu eboly – zavede čtenáře do odlehlé jeskyně v džungli plné uhynulých zvířat, do letounu s živou virologickou bombou na palubě, do přísně utajených laboratoří, kde vojenští mikrobiologové riskují životy při studiu zabijáckých organizmů. Zákeřná ebola není román s vymyšlenou zápletkou: zdravotnici bojující o záchranu lidských životů v epidemií zasažených oblastech jsou skuteční – příběh zachycující jejich obětavé úsilí o odvrácení celosvětové katastrofy se však čte jako thriller, a to žel i po dvaceti letech, kdy virus udeřil znovu.

Chcete si přečíst knihu?Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Preston. Číst Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY