Zmizelá Praha-Trolejbusy a trolejbusové tratě

Zmizelá Praha-Trolejbusy a trolejbusové tratě - Jan Arazim | Dcparkrx.org

...tí obraz hlavního města a dodnes přežívá v paměti jeho oby… Zmizelá Praha - Trolejbusy a trolejbusové tratě I ... Trolejbusová doprava v Praze - Wikipedie ... . díl (Jan Arazim) Cena vč. DPH: 299 Kč Cena pro členy klubu typu B: 269 Kč Cena pro členy klubu typu C: 269 Kč V tematické řadě edice Zmizelá Praha vydává Nakladatelství Paseka knihy věnované zaniklým a proměněným stavbám, ... Trolejbusy a trolejbusové tratě J. Arazim, 2014 Koupit Koupit eknihu. Trolejbusy a trolejbusové tratě -2 díl J. Arazim, 2015 Koupit Koupit eknihu. Kniha ... Zmizelá Praha Trolejbusy a trolejbusové tratě II. díl ... ... . Arazim, 2014 Koupit Koupit eknihu. Trolejbusy a trolejbusové tratě -2 díl J. Arazim, 2015 Koupit Koupit eknihu. Kniha: Trolejbusy a trolejbusové tratě 2 -- Zmizelá Praha - Jan Arazim. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Zmizelá Praha-Trolejbusy a trolejbusové tratě ... Zmizelá Praha - Trolejbusy a trolejbusové tratě. II. díl / Levý břeh Vltavy. ARAZIM Jan. Info: Paseka, 2015 (1.) - váz., 184 str. EAN: 9788074326356 ISBN: 978-80-7432-635-6. Hodnocení: 0 hodnocení ... Recenze produktu Zmizelá Praha - Trolejbusy a trolejbusové trat ... Zmizelá Praha Trolejbusy a trolejbusové tratě I.díl. Jan Arazim. pevná vazba ... Trolejbusy a trolejbusové tratě 2. Jan Arazim. 0.0 z 5 hvězdiček. Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Vrcholným obdobím trolejbusové přepravy v Praze byla padesátá léta 20. století, méně se už ovšem ví, že trolejbusy brázdily pražské ulice již na konci třetí dekády. Po úspěšném svazku seznamujícím čtenáře s historií trolejbusové dopravy na pravém břehu Vltavy přichází druhý díl, který mapuje břeh levý. Zmizelá Praha-Trolejbusy a trolejbusové tratě ... Trolejbusy a trolejbusové tratě 2 Zmizelá Praha Autor: Jan Arazim. Trolejbusová doprava v Praze patří na rozdíl od tramvajové a autobusové již zcela do kategorie "zmizelá". Přesto utvářela po několik desetiletí obraz hlavního města a dodnes ... Vrcholným obdobím trolejbusové přepravy v Praze byla padesátá léta 20. století, méně se už se ovšem ví, že trolejbusy brázdily pražské ulice již na konci třetí dekády. Další svazek úspěšné edice Zmizelá Praha seznamuje čtenáře slovem i obrazem s historií trolejbusové dopravy na pravém břehu Vltavy. Zmizelá Praha-Trolejbusy a trolejbusové tratě ... Trolejbusy a trolejbusové tratě 2 Zmizelá Praha Autor: Jan Arazim. Trolejbusová doprava v Praze patří na rozdíl od tramvajové a autobusové již zcela do kategorie "zmizelá". Přesto utvářela po několik desetiletí obraz hlavního města a dodnes ... Počátkem prosince vyšel v nakladatelství Paseka další díl edice Zmizelá Praha, tentokrát s podtitulem Trolejbusy a trolejbusové tratě, věnující se provozu na pravém vltavském břehu....

INFORMACE

AUTOR
Jan Arazim
DIMENZE
6,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelá Praha-Trolejbusy a trolejbusové tratě.pdf

POPIS

Trolejbusová doprava v Praze patří na rozdíl od tramvajové a autobusové již zcela do kategorie „zmizelá“. Přesto utvářela po několik desetiletí obraz hlavního města a dodnes přežívá v paměti jeho obyvatel. Vrcholným obdobím trolejbusové přepravy v Praze byla padesátá léta 20. století, méně se už se ovšem ví, že trolejbusy brázdily pražské ulice již na konci třetí dekády. Další svazek úspěšné edice Zmizelá Praha seznamuje čtenáře slovem i obrazem s historií trolejbusové dopravy na pravém břehu Vltavy. Knihu doprovázejí dvě stovky unikátních archivních fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Zmizelá Praha-Trolejbusy a trolejbusové tratě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Arazim. Číst Zmizelá Praha-Trolejbusy a trolejbusové tratě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY