Psi, které člověk použil: Vesmírní psi, Horákův laboratorní pes, Český strakatý pes

Psi, které člověk použil: Vesmírní psi, Horákův laboratorní pes, Český strakatý pes - Tomáš Hasil, | Dcparkrx.org

...ás najdete nejlevněji od 179 Kč : Obvyklá cena: 159 Psi, které člověk použil 2013, J ... Autor - Hasil - Tomáš Hasil | Knihy.ABZ.cz ... . Kroulík. Vesmírní psi, Horákův laboratorní pes, český strakatý pes více. Doporučené štítky Psi, které člověk použil (Vesmírní psi, Horákův laboratorní pes, Český strakatý pes) Tomáš Hasil , Irena Hochmanová , Jiří Kroulík a Martin Říha • Samostatný klub chovatelů a přátel čes. strak. psa, 2014 Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší p ... Psi, které člověk použil - Jiří Kroulík | Databáze knih ... . strak. psa, 2014 Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Psi, které člověk použil: Vesmírní psi, Horákův laboratorní pes, Český strakatý pes. ... Český fotbal: Gambrinus liga a Pohár České pošty 2013/2014. Mluvící pásmo. Pomníky Velké války na jihu Čech. Moormanova kniha pokeru: Zlepši svoji hru s Moorman1, nejlepším online hráčem v historii pokeru! ... Vesmírní stavitelé, Strategická hra pro 2 až 4 hráče od 8 let. Staňte se vesmírnými architekty a postavte své vesmírné město podle instrukcí na mapě. Musíte použít správné budovy a Psi, které člověk použil: Vesmírní psi, Horákův laboratorní pes, Český strakatý pes. Pán hor 6. Pronásledovatel. Průvodce dámy nepřístojným chováním. Byzantské misie aneb Je možné udělat z „barbara" křesťana? Numismatika - peníze v českých zemích. Odysseia. Tento pes byl původně vyšlechtěn pro laboratorní účely. V roce 1960 bylo plemeno oficiálně uznáno jako Horákův laboratorní pes a zároveň byl schválen i jeho standard. Na počátku 80. let 20.století, se panu Františku Horákovi podařilo prosadit nový název plemene - Český strakatý pes a umístit jedince do vlastnictví ......

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Hasil,
DIMENZE
7,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Psi, které člověk použil: Vesmírní psi, Horákův laboratorní pes, Český strakatý pes.pdf

POPIS

Úvod je věnován prapředkům dnešních psovitých šelem a jejich vývoji až po dnešního domácího psa. Autoři přibližují tři zajímavá témata: 1. Vesmírní psi – Zavřena ve skafandru a uvězněna v umělé družici neputovala na oběžnou dráhu jen světoznámá Lajka. Ruským vědcům „posloužila“ v 50. letech minulého století celá řada psů patřičně vycvičených a upravených k letům do vesmíru. 2. Pes, který má historii – Další část knihy vzdává hold českému kynologu Františku Horákovi a jeho „práci“ – Horákovu laboratorním psu. Za pomoci zápisků a korespondence Františka Horáka a vzpomínek jeho dcery zdokumentoval a okomentoval autor příspěvku podrobně složitou a pohnutou cestu Horákova laboratorního psa za jeho důstojnou existencí. 3. Pes, který má budoucnost – český strakatý pes se stal po mnoha peripetiích úspěšným pokračovatelem Horákova laboratorního psa. Jak dokládá zejména v knize uvedená korespondence a zápisky jeho nadšených chovatelů, dlouholetá úporná snaha o záchranu a uznání tohoto ojedinělého českého plemene nevyšla nazmar. Kniha je provázena velkým množstvím barevných a černobílých fotografií a řadou historických dokumentů, z nichž řada je publikována dosud poprvé.

Chcete si přečíst knihu?Psi, které člověk použil: Vesmírní psi, Horákův laboratorní pes, Český strakatý pes ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Hasil,. Číst Psi, které člověk použil: Vesmírní psi, Horákův laboratorní pes, Český strakatý pes Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY