Děda Gus a já

Děda Gus a já - Keith Richards | Dcparkrx.org

...e Augustus Dupree, jemuž doma říkali Gus, zasvětil do tajů hudby ... Děda Gus a já - Keith Richards — Kniha.cz ... . Sám totiž hrával v džezové kapele. Kniha Děda Gus a já nám nabízí pohled do intimních zákoutí dětství světoznámého kytaristy. Tento dojímavý pří běh vypráví sám Keith Richards. Perokresbovými kolážemi jej ilustrovala Keithova dcera Theodora, jež má jméno po pradědovi. Děda Gus a já 269,-208,-Není dostupné Děda Gus a já Dávno předtím, než se slavný kytarista Keith Richards stal členem legendárních Rolling Stones, ho jeho dědeček Theodore Augustus Dupree, jemuž doma říkali Gus, zasvětil do tajů hudby. Anotace knihy " Děda Gus a já, autor Keith Richards " Kniha Děda ... Děda Gus a já - Keith Richards | Databáze knih ... . Anotace knihy " Děda Gus a já, autor Keith Richards " Kniha Děda Gus a já nám nabízí pohled do intimních zákoutí dětství světoznámého kytaristy. Tento dojímavý příběh vypráví sám Keith Richards. Perokresbovými kolážemi jej ilustrovala Keithova dcera Theodora, jež má jméno po pradědovi. Kniha Děda Gus a já nám nabízí pohled do intimních zákoutí dětství světoznámého kytaristy. Tento dojímavý příběh vypráví sám Keith Richards. Perokresbovými kolážemi jej ilustrovala Keithova dcera Theodora, jež má jméno po pradědovi. Tato jedinečná obrázková autobiografie vykresluje zvláštní pouto mezi ... Kniha Děda Gus a já nám nabízí pohled do intimních zákoutí dětství světoznámého kytaristy. Tento dojímavý příběh vypráví sám Keith Richards. Perokresbovými kolážemi jej ilustrovala Keithova dcera Theodora, jež má jméno po pradědovi. Tato jedinečná obrázková autobiografie vykresluje zvláštní pouto mezi ... Objednávejte knihu Děda Gus a já v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Děda Gus a já. Keith Richards. Dávno předtím, než se slavný kytarista Keith Richards stal členem legendárních Rolling Stones, ho jeho dědeček Theodore Augustus Dupree, jemuž doma říkali Gus, zasvětil do tajů hudby. Inspirativní příspěvek k hudbě a k rodině od tandemu otce a dcery Richardsových. Dávno předtím, než se slavný kytarista Keith Richards stal členem legendárních Rolling Stones, ho jeho dědeček Theodore Augustus Dupree, jemuž doma říkali Gus, zasvětil do tajů hudby. Sám totiž hrával v džezové kapele. Kniha Děda Gus a já nám nabízí pohled do intimních zákoutí ... ...

INFORMACE

AUTOR
Keith Richards
DIMENZE
9,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Děda Gus a já.pdf

POPIS

Dávno předtím, než se slavný kytarista Keith Richards stal členem legendárních Rolling Stones, ho jeho dědeček Theodore Augustus Dupree, jemuž doma říkali Gus, zasvětil do tajů hudby. Sám totiž hrával v džezové kapele. Kniha Děda Gus a já nám nabízí pohled do intimních zákoutí dětství světoznámého kytaristy. Tento dojímavý příběh vypráví sám Keith Richards. Perokresbovými kolážemi jej ilustrovala Keithova dcera Theodora, jež má jméno po pradědovi. Tato jedinečná obrázková autobiografie vykresluje zvláštní pouto mezi pravnučkou a pradědou a vzdává hold uměleckému nadání, jež se v rodině Richardsových dědí z generace na generaci.

Chcete si přečíst knihu?Děda Gus a já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Keith Richards. Číst Děda Gus a já Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY