Nelinka a strom zázraků: Audiokniha o létání a splněných přáních

Nelinka a strom zázraků: Audiokniha o létání a splněných přáních - Kristina Hummelová, | Dcparkrx.org

...u zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné, co ji zajímá, je naučit se létat! Dětská audiokniha o létání a splněných přáních; Interpreti: Tereza Bebarová, Radek Pokorný; CD je doplněné originálními písničkami (La škola) Nahrávka vznikla podle stejnojmenné knihy, Nelinka a strom zázraků, vydané nakladatelstvím LIKA KLUB (2014) Nelinka a strom zázraků - audiokniha obsahuje dobrodružný příběh pro děti o létání a splněných přáních, doplněný o hudbu La školy - hudební školy pro děti ... Nelinka a strom zázraků - Kristina Hummelová — Kniha.cz ... . Autor Kristina Hummelová. Čtou Tereza Bebarová a Radek Pokorný. Tato audiokniha o létání a splněných přáních vás zavede do kouzelného světa plného fantazie, humoru a létání. Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu je odvážná, trochu zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné, co ji zajímá, je naučit se létat. Všechny informace o produktu Audiokniha Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD - Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný - Hummelová Kristina, porovnání ... Nelinka a strom zázraků - Audiokniha na CD | Nelinka shop ... . Autor Kristina Hummelová. Čtou Tereza Bebarová a Radek Pokorný. Tato audiokniha o létání a splněných přáních vás zavede do kouzelného světa plného fantazie, humoru a létání. Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu je odvážná, trochu zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné, co ji zajímá, je naučit se létat. Všechny informace o produktu Audiokniha Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD - Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný - Hummelová Kristina, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD - Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný - Hummelová Kristina. Nelinka a strom z...

INFORMACE

AUTOR
Kristina Hummelová,
DIMENZE
9,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Nelinka a strom zázraků: Audiokniha o létání a splněných přáních.pdf

POPIS

Dobrodružný příběh pro děti o létání a splněných přáních, doplněný o hudbu La školy – hudební školy pro děti. Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu Nelinka je odvážná, trochu zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné, co ji zajímá, je naučit se létat! Společně se svým plyšovým Zajdou, který ožívá, když se dospělí nedívají, se ocitne v zemi, o níž se zdá dětem i dospělým. V zemi splněných přání, kde každý dělá, co ho baví a nikdo nepřeje nikomu nic zlého. Nelinka i Zajda se budou koupat ve sladkých mracích, pochutnají si na hoře z čokolády, ale hlavně budou LÉTAT.

Chcete si přečíst knihu?Nelinka a strom zázraků: Audiokniha o létání a splněných přáních ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristina Hummelová,. Číst Nelinka a strom zázraků: Audiokniha o létání a splněných přáních Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY