Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby

Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby - Mooji | Dcparkrx.org

.... Jeho kresby vyjadřují spontaneitu a svobodu, jež souzní se životem ... Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby ... ... . Je to víra v interpretace mysli, jež jsou příčinou našeho odbočení od zřejmé pravdy. Jeden způsob, jak se dostat z této pasti, je meditovat nad tím, co zde s námi Mooji sdílí a k čemu ... Název: Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby. Autor: Mooji. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Ezoterika, duchovní nauky; ISBN: 978-80-7500-074-3. EAN: 9788075000743. Objednací kód: NA245878 Psaní na hladině vody; ... Milgamma n pro psa levně | Blesk zboží ... . EAN: 9788075000743. Objednací kód: NA245878 Psaní na hladině vody; Psaní na hladině vody. Nakladatelství: Maitrea a.s. Podtitul: Spontánní promluvy, vhledy a kresby Autor: Mooji. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2015 Počet stran: 208 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 150 Kč. Cena bez ... Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Tato kniha je také pokladem díky obsaženým originálním kresbám, jež podporují psaná slova Pravdy. V Moojiho ... Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Psaní na hladině vody Spontánní promluvy, vhledy a kresby Mooji. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: Maitrea: rok vydání: 2014: vydání: 1. jazyk: česky stran: 208: ISBN: 978-80-7500-074-3: Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy ... Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby . Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Tato kniha je také pokladem díky obsaženým originálním kresbám, jež podporují psaná slova Pravdy. Psaní na hladině vody: spontánní promluvy, vhledy a kresby / Mooji ; [z anglického originálu ... přeložili Klára Janaki Matoušková a Josef Ananda Skuhrovec]. -- 1. vyd. v...

INFORMACE

AUTOR
Mooji
DIMENZE
3,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby.pdf

POPIS

Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Tato kniha je také pokladem díky obsaženým originálním kresbám, jež podporují psaná slova Pravdy. V Moojiho kresbách štětcem není žádný úmysl zachytit jakékoliv poznatelné objekty. Je to gejzír kreativní radosti. Jeho kresby vyjadřují spontaneitu a svobodu, jež souzní se životem. Je to víra v interpretace mysli, jež jsou příčinou našeho odbočení od zřejmé pravdy. Jeden způsob, jak se dostat z této pasti, je meditovat nad tím, co zde s námi Mooji sdílí a k čemu neochvějně poukazuje.

Chcete si přečíst knihu?Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mooji. Číst Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY