Manželky

Manželky - Táňa Keleová-Vasilková | Dcparkrx.org

...druhého manžela při jednání týkajícího se společného jmění? Občanský zákoník vychází především z rovnosti manželů ohledně rozhodování při právním jednání, které se týká podstatných záležitosti a způsobu života rodiny ... Sleva na manželku vám ušetří 25 tisíc na daních - Aktuálně.cz ... . Upřímně a otevřeně odhaluje pocity a psychické stavy odvržené manželky a až třaskavě vtipně, ovšem s nádechem bolesti a hořkosti, popisuje situace, do kterých se Diana dostává. Diana však není naivní domácí puťka. Ano, má svá trápení, ... 15+ Opět se vám šukání mé manželky Zuzky líbilo a já se rád pochlubím. Psaní o tom, mě rajcuje a líbí se mi vaše komentáře na mou manželku. Takže jsem se rozhodl ... Čestné prohlášení sleva na manželku / manžela - Čestná ... ... . Diana však není naivní domácí puťka. Ano, má svá trápení, ... 15+ Opět se vám šukání mé manželky Zuzky líbilo a já se rád pochlubím. Psaní o tom, mě rajcuje a líbí se mi vaše komentáře na mou manželku. Takže jsem se rozhodl, že budu psát dále. Tak tedy druhá schůzka. Zase se mě zmocnila chuť na prasárničky a zeptal se Zuzky, jestli by opět navštívila čuňáka....

INFORMACE

AUTOR
Táňa Keleová-Vasilková
DIMENZE
10,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Manželky.pdf

POPIS

Hrdinky této knihy, kamarádky z gymnázia – Iva, Diana, Martina a Michaela – jsou úplně obyčejné ženy, a přitom vlastně obyčejné vůbec nejsou… Každá z nich má v sobě něco jiného, osobitého, svébytného, charakteristického jen pro ni… stejně jako každá z nás, i ony jsou svým způsobem jedinečné. Sledujeme jejich každodenní problémy, sny, touhy, zklamání… jejich proměnu pod tlakem událostí, které je postihly zcela neočekávaně, ale musely je přijmout. Dozrávají – odráží se to nejen ve vztahu k manželům, partnerům, ale i k sobě samým.

Chcete si přečíst knihu?Manželky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Táňa Keleová-Vasilková. Číst Manželky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY