Ruská gramatika v kostce

Ruská gramatika v kostce - Milan Balcar | Dcparkrx.org

...á gramatika v kostce.pdf 0; Velikost 49 MB; Stáhnout rychle za kredit 47 sekund - 0,05 K ... Kniha: Ruská gramatika v kostce | Knihy.ABZ.cz ... ... Ruská podstatná jména jsou obdobn jako v eštin mužského, ženského nebo stedního rodu. Rod podstatných jmen se uruje podle zakonení v 1. pád jednotného ísla: Rod Zakon ení Píklad mužský Kupte knihu Ruská gramatika v kostce (Milan Balcar) s 29 % slevou za 141 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Ruská gramatika v kostce . Milan Balcar; Milan Balcar . 5,0 . Sledovať autora . Učebni ... Gramatiky v kostce - Czech Step by Step ... . Ruská gramatika v kostce . Milan Balcar; Milan Balcar . 5,0 . Sledovať autora . Učebnice a slovníky. Všetky knihy autora . Leda, 2014. Vydavateľstvo Leda, 2014. Tato jazyková příručka je určena každému, kdo si chce doplnit nebo získat základní znalosti o jazykovém systému současné ruštiny. ... Koupit Koupit eknihu. Učebnice ruské gramatiky Milana Balcara, nazvaná Ruská gramatika v kostce, je vhodnou pomůckou při výuce ruské výslovnosti a pravopisu,ruského tvarosloví a vybraných kapitol z ruské větné skladby - kniha přináší především obraty typické pro odborný jazyk a je určena především všem studentům středních a vysokých škol. Všechny informace o produktu Česká gramatika v kostce - ruská, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Česká gramatika v kostce - ruská. Ruská gramatika v kostce Tato jazyková příručka je určena každému, kdo si chce doplnit nebo získat základní znalosti o jazykovém systému současné ruštiny. Stručná př...

INFORMACE

AUTOR
Milan Balcar
DIMENZE
12,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Ruská gramatika v kostce.pdf

POPIS

Tato jazyková příručka je určena každému, kdo si chce doplnit nebo získat základní znalosti o jazykovém systému současné ruštiny. Stručná příručka obsahuje systematický přehled pravidel ruské výslovnosti a pravopisu, ruského tvarosloví a vybrané kapitoly z ruské skladby. Při zpracování byl kladen důraz na ty mluvnické jevy, které jsou typické pro současný odborný jazyk, zvláště pro jazyk ekonomů. Uživatel se v látce snadno zorientuje pomocí přehledných tabulek. Ve výkladu se využívá tradičního srovnání s češtinou. Gramatická příručka je svým praktickým zaměřením vhodná pro studující ve školách a kursech, pro odborníky různých, především manažerských, ekonomických a obchodních profesí a pro všechny zájemce o současnou ruštinu, i v rámci individuálního studia.

Chcete si přečíst knihu?Ruská gramatika v kostce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Balcar. Číst Ruská gramatika v kostce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY