Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu

Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Brian L. Weiss | Dcparkrx.org

...ohody k nalezení vnitřního míru + CD v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Kniha Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Od nepohody k nalezení vnitřního míru, součástí knihy je CD s antistresovou nahrávkou. Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Brian L. Weiss | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu (e-kniha) - Brian L. Weiss - Stres je zabiják - o tom už dnes není pochyb. Sžírá nás, bere n ... Kniha Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od ... ... . Weiss - Stres je zabiják - o tom už dnes není pochyb. Sžírá nás, bere nám pocit štěstí a radost ze života, poškozuje zdraví a snižuje vitalitu. Naopak zvyšuje krevní tlak a přímo ničí srd Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - 16 %. Předchozí obrázky Další obrázky. Původní cena ... Nahrávka na přibaleném CD vás povede k blahodárnému uvolnění. Umožní vám zbavit se napětí, které škodí vašemu tělu i duchu. Pomůže vám odstranit bloky a překážky bránící vnitřnímu míru a spokojenosti a ......

INFORMACE

AUTOR
Brian L. Weiss
DIMENZE
10,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu.pdf

POPIS

Stres je zabiják – o tom už dnes není pochyb. Sžírá nás, bere nám pocit štěstí a radost ze života, poškozuje zdraví a snižuje vitalitu. Naopak zvyšuje krevní tlak a přímo ničí srdce. Oslabuje imunitní systém a otvírá bránu nejrůznějším nemocem. Stresujeme se kvůli šéfovi, penězům, partnerským problémům, dětem… Proč to tedy dopustíme? Nemusíme si to nechat líbit. Stačí se naučit několika velice snadným, ale nesmírně účinným relaxačním technikám. „Zkuste to,“ nabádá nás doktor Weiss. „Nemáte co ztratit, můžete pouze získat.“ Přesvědčte se sami. A protože samotná četba by nejspíš nestačila, nabízíme vám ještě něco navíc. K e-knize dostanete také soubor MP3, který vás povede k blahodárnému uvolnění. Umožní vám zbavit se napětí, které škodí vašemu tělu i duchu. Pomůže vám odstranit bloky a překážky bránící vnitřnímu míru a spokojenosti a ochrání vás před mnoha chorobami a potížemi.Soubor MP3 má velikost 350 MB.

Chcete si přečíst knihu?Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brian L. Weiss. Číst Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY