Fóry v Hantecu vo švestkách

Fóry v Hantecu vo švestkách - Honza Hlaváček | Dcparkrx.org

...ním anekdot autora Honzy Hlaváčka. Kromě policistů, čili švestek, hemonů nebo kliftonů, zde vystupují i policistky, tedy hemonky ... Naše nakladatelství - Fóry v hantecu vo šropálech ... . Hantec šíří i jako autor knih Pohádky v hantecu (2011), Fóry v hantecu vo kocórech (2012), Fóry v hantecu vo borcách (2012), Fóry v hantecu vo šropálech (2013), Trapasy v hantecu (2013), Pohádky v hantecu 2 (2013), Fóry v hantecu vo Švestkách (2014), Hantecem snadno a rychle (2015) a 50 odstínů hantecu (2017).…zobrazit celý ... Od roku 2011 napsal osm knih - Trapasy v hantecu, dva díly Pohádek v hantecu, Fóry v hantecu vo borcách, vo koc ... Fóry v Hantecu vo šropálech | Pro Muže CZ ... .…zobrazit celý ... Od roku 2011 napsal osm knih - Trapasy v hantecu, dva díly Pohádek v hantecu, Fóry v hantecu vo borcách, vo kocórech, vo šropálech, vo švestkách a leporelo Hantecem snadno a rychle. Pohádky v hantecu vyšly i jako audiokniha, kterou sám namluvil. Jeho hudební specialitou je interpretace známých hitů v brněnském hantecu....

INFORMACE

AUTOR
Honza Hlaváček
DIMENZE
3,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Fóry v Hantecu vo švestkách.pdf

POPIS

Jsou čtvrtým pokračováním anekdot autora Honzy Hlaváčka. Kromě policistů, čili švestek, hemonů nebo kliftonů, zde vystupují i policistky, tedy hemonky. A to především v pikantních kreslených anekdotách ostříleného matadora hantecových publikací, kreslíře, grafika, ilustrátora a hudebníka Libora Machaty, který je autorem obálky i celého grafického zpracování publikace. Máte-li v rodině policistu, pak je pro něho právě tato publikacenejvhodnějším dárkem k svátku, narozeninám nebo pod stromeček.

Chcete si přečíst knihu?Fóry v Hantecu vo švestkách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Honza Hlaváček. Číst Fóry v Hantecu vo švestkách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY