Zavolejte sestřičky

Zavolejte sestřičky - Jennifer Worthová | Dcparkrx.org

...dových sester v Londýnském East Endu 50 ... Zavolejte porodní sestřičky | Episode 8 | tv.prehraj.me ... ... . let 20. století. O čem je seriál Zavolejte porodní sestřičky. Pravdivý príbeh východného Londýna 50-tych rokov podla memoárov Jenny Worthovej. Príbeh Jenny Worthovej, kvalifikovanej pôrodnej asistentky plnej nadšenia, ktor...pro celý popisek se přihlašte prosím. Kniha Zavolejte sestřičky ... Kniha se mi hodně líbila.Bylo krásně popsáno jak vypadal život, že nic nebylo jednoduché a přesto lidé a sestřičky bojovali za život a za lásku k němu. rozarada. 1 13.10.2019. Kniha mě opravdu ... Zavolejte porodní sestřičky | tv.prehraj.me - filmy a ... ... . rozarada. 1 13.10.2019. Kniha mě opravdu moc bavila a přiměla mě dohledávat další informace. Call the Midwife (Zavolejte porodní sestřičky) - V chudé londýnské čtvrti East End v padesátých letech dvacátého století pracují porodní sestry, které pomáhají matkám přivést na svět jejich děti. Do skupiny sester a jeptišek se přidá nově vyučená Jenny Lee, aby ženám v nelehkém úkolu...

INFORMACE

AUTOR
Jennifer Worthová
DIMENZE
5,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Zavolejte sestřičky.pdf

POPIS

Kniha autentických vzpomínek na autorčino mládí, kdy v 50. letech 20. století pracovala na londýnském předměstí jako porodní asistentka. Zachycuje dobovou atmosféru: poválečnou bytovou nouzi, početné rodiny žijící ve stísněných bytech (v nichž prakticky bez výjimky probíhaly i porody), složité rodinné poměry i tvrdý život v East Endu, kde po válce panovala neuvěřitelná chudoba a děti si hrály v kráterech po bombách. Autorka líčí osudy žen a dívek, s nimiž se setkala, i tehdejší situaci v Londýně. Podle knihy vznikl úspěšný seriál BBC.

Chcete si přečíst knihu?Zavolejte sestřičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jennifer Worthová. Číst Zavolejte sestřičky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY