Potraviny - součást zdravého životního stylu

Potraviny - součást zdravého životního stylu - Pavel Kohout | Dcparkrx.org

...VOTNÍHO STYLU BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Václava Houdová Specializace v pedagogice: Výchova ke zdraví Vedoucí práce: PhDr ... Antioxidanty a ty nejbohatší potraviny | Blendea.cz ... . Mgr. Michal Svoboda, Ph.D. Plzeň, 2016 Výrok Hyppokrata „Tvá výživa bude Tvůj lék" je to nejvýstižnější, co lze říci o náplni nové knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu. Kniha pojednává nejen o samotných potravinách a nápojích (najdeme zde kapitolu o kávě, víně, pivu atd.), ale i o jednotlivých složkách výživy člověka, které ... Potraviny - součást zdravého životního stylu. Man ... Antioxidanty a ty nejbohatší potraviny | Blendea.cz ... .), ale i o jednotlivých složkách výživy člověka, které ... Potraviny - součást zdravého životního stylu. Manuál dietologie. Autor: Pavel Kohout Vydavateľstvo: Forsapi 2009 EAN: 9788087327395 Výrok Hyppokrata „Tvá výživa bude Tvůj lék" je to nejvýstižnější, co lze říci o náplni nové knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu. Potraviny - součást zdravého životního stylu autor: Kohout Pavel doporučená cena: ... Potraviny - součást zdravého životního stylu autor: Kohout Pavel dopor. cena: ... Předností knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu je skutečnost, že autory jsou uznávaní čeští lékaři a vědci z medicínských a potravinářských oborů, nikoli šarlatáni či samozvaní specialisté na výživu. Kupte knihu Potraviny - součást zdravého životního stylu (Pavel Kohout) s 29 % slevou za 131 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Aplikace pro každého příznivce zdravého životního stylu! Zjistěte co znamená každé Éčko. Naskenujte si čárový kód potraviny a hned víte co obsahuje. Seznam Éček: detailní informace včetně označení jejich nebezpečnosti. Praktické informace už budete mít vždy po ruce ve vašem mobilu, vyhledávat lze podle číselného kódu i názvu a to i bez připojení k internetu. Antioxidanty vnímáme jako něco pozitivního a zdravého, často si je také spojujeme s omlazením a krásou. Co ale v našem těle způsobují a proč je potřebujeme? Nejde jen o výdobytek moderní doby a součást boomu zdravého životního stylu? Výrok Hyppokrata „Tvá výživa bude Tvůj lék" je to nejvýstižnější, co lze říci o náplni nové knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu. Kniha pojednává nejen o samotných potravinách a...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kohout
DIMENZE
7,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Potraviny - součást zdravého životního stylu.pdf

POPIS

Výrok Hyppokrata „Tvá výživa bude Tvůj lék“ je to nejvýstižnější, co lze říci o náplni nové knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu. Kniha pojednává nejen o samotných potravinách a nápojích (najdeme zde kapitolu o kávě, víně, pivu atd.), ale i o jednotlivých složkách výživy člověka, které mají vliv na jeho zdraví. Popisuje působení těchto látek a prozradí Vám, jak je využít ve svůj prospěch. Namátkou můžeme zmínit léčebné působení vlákniny, probiotických bakterií nebo potravinových doplňků či funkčních potravin. Předností knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu je skutečnost, že autory jsou uznávaní čeští lékaři a vědci z medicínských a potravinářských oborů, nikoli šarlatáni či samozvaní specialisté na výživu. Editorem knihy je Doc. MUDr. Pavel Kohout, PhD - gastroenterolog a nutricionista; vedoucí pracovník Centra výživy a metabolické JIP 2. interní kliniky Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze.

Chcete si přečíst knihu?Potraviny - součást zdravého životního stylu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kohout. Číst Potraviny - součást zdravého životního stylu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY