Supermatce řekni sbohem

Supermatce řekni sbohem - Rob Parsons | Dcparkrx.org

...erov... V knihe Supermatce řekni sbohem autor Rob Parson namieril svoje myšlienky a humor na tému materstva ... Mámy v jednom kole; Madony ve tři ráno; Supermatce řekni ... ... . Opisuje mnoho typov matiek, vrátene Dianne Parsonovej.Zostavil nádherne inšpirat ... Supermatce řekni sbohem Parsons Rob Cena: 133 Kč Řekni mi KONĚ! Gilletová Emilie Cena: 167 Kč Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Odoul Michel ... z knihy Supermatce řekni sbohem, vydal(o): KNA. Wendy Brayová. Když mi Wendy začala pomáhat s touto knihou, dozvěděla se, že má rakovinu. Většina m ... Kniha: Supermatce řekni sbohem (Rob Parsons) | Martinus ... . Wendy Brayová. Když mi Wendy začala pomáhat s touto knihou, dozvěděla se, že má rakovinu. Většina matek asi to, čím teď ona prochází, neprožije, avšak každý někdy zažije něco trochu podobného. Prohlédněte si knihy v nabídce knihkupectví Kosmas.cz, jejichž překladatelem je Jana Pláteníková. 50+ videos Play all Mix - Sbohem, Ivetko a děkuju! YouTube; Iveta Bartošová - mimoriadna relácia 29 4 2014, náhle úmrtie - Duration: 44:40. jeeeeje 232,753 views. 44:40. Iveta ... Category Education; Song Im Yariss (For My Love) Artist Lévon Minassian; Album The Doudouk - Beyond Borders; Licensed to YouTube by Supermatce řekni sbohem - [4.5. 2020] Kniha 1x přečtená, nepoškozená, měkká vazba. Autor Rob Parsons Možný osobní odběr Praha, Praha východ, po domluvě Kroměříž a okolí....

INFORMACE

AUTOR
Rob Parsons
DIMENZE
11,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Supermatce řekni sbohem.pdf

POPIS

Vedl jsem rozhovory s matkami, které mají pocit, že všecko nenapravitelně zpackaly; s matkami v domácnosti, které marně přemýšlejí, proč si o nich druzí myslí, že si vybraly tu pohodlnější cestičku; s pracujícími matkami, trápícími se s náročným batoletem a ještě náročnějším šéfem, kteří si oba umějí dupnout, když nedostanou, co chtějí. Poslouchal jsem matky, které si myslí, že jim jediným na světě v noci nechtějí spát děti, ale také matky teenagerů, které mají pocit, že jsou jedinými rodiči, jejichž děti vedle nich prosedí celou cestu do školy beze slova. Mnohé říkaly: „Kéž by nám někdo, když jsme měly děti malé, řekl alespoň část toho, co jsme se horko těžko naučily samy za pochodu.“ V této knize bych tedy rád předal něco z toho, co mi řekly, jako takové malé lekce mateřského umění. Rob Parsons pochází z Anglie. Původním povoláním je právník, ale ve Velké Británii je znám především jako zakladatel organizace Care for Family (1988), jejíchž služeb využily již tisíce lidí. Množství posluchačů se účastní jeho populárních seminářů na rodinná témata. Za svou službu rodinám byl vyznamenán britskou královnou. Česky vyšly jeho knihy Milovat proti všem předpokladům, K jádru úspěchu, Deset tipů pro rodinu a Deset tipů pro táty.

Chcete si přečíst knihu?Supermatce řekni sbohem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Parsons. Číst Supermatce řekni sbohem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY